Montale Aoud Muskparfumovaná voda tester unisex

Montale Aoud Musk parfumovaná voda tester unisex 100 ml
Montale Aoud Musk parfumovaná voda tester unisex 100 ml
parfumovaná voda tester unisex 100 ml

Kód: MNT2000 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Montale Aoud Musk

Montale Aoud Musk je orientálna drevitá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom dreva oud. Táto parfumovaná voda francúzskej značky parfémov je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Musk vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Jeden z hlavných vonných komponentov parfémovanej vody Aoud Musk, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, sa v Montale Aoud Musk objavuje v značkou obľúbenej dvojici s pižmom.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Aoud Musk je elegantnou zmesou akordov šafranu, ebenového dreva, vetiveru, jantáru a, samozrejme, pižma a dreva oud. Prepychovosť pižma sa usadzuje na koži ako sladký opar a zahaľuje mocnejšie drevo oud v zmyselnej malátnosti. Šafran zdôrazňuje kožené aspekty agarového dreva, vetiver dodáva dotyk dymovosti a jantár mäkký, jemne pudrovitý dojem. Aoud Musk predstavuje drevo oud v nádherne vznešenom variante, pripomínajúcom hladením „skrotenú“ šelmu, ktorá hrdelne pradie a pazúriky jej vykukujú len tak trochu.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril ďalšiu nesmierne úspešnú a originálnu interpretáciu úchvatného dreva oud, ktorá si zaslúži obdivnú pozornosť. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Musk je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Aoud Musk sa hodí na nosenie po celý rok, cez deň i na večer. Táto parfémovaná voda si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu dreva oud, najmä v spojení so zmyselným pižmom. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Musk podčiarknutou atraktívnou lesklou zlatohnedou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Musk - vôňa dreva oud a pižma v súčasne ušľachtilo elegantnej a zmyselnej kompozícii.

Zloženie

Druh vône
drevitá, korenistá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Aoud Musk

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!