Montale Aoud Night

parfumovaná voda tester unisex 100 ml

Montale Aoud Night parfumovaná voda tester unisex 100 ml
Montale Aoud Night parfumovaná voda tester unisex 100 ml
parfumovaná voda tester unisex 100 ml

Kód: MNT2111 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 80 € stačí v košíku zadať kód minus10sk a získate tak 10 % zľavu na celú objednávku. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.
Montale Aoud Night
parfumovaná voda tester unisex 100 ml

Popis parfému Montale Aoud Night

Montale Aoud Night je orientálna drevitá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom dreva oud. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka obľúbenú vôňu dreva oud v spojení s kožou, ružou a ďalšími dokonale vyváženými akordmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Night vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Jeden z hlavných vonných komponentov parfémovanej vody Aoud Night, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, sa v Montale Aoud Night objavuje v bohatej mnohotvárnej kompozícii skvele podčiarkujúca jej tajuplnú moc.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Aoud Night sa v hlave otvára akordmi bergamotu, sicílskeho citróna, šťavnatých ovocných tónov a dreva oud z Malajzie. V srdci zavonia ruža a pačuli a bohatý a zmyselný základ pozostáva z tónov jantáru, svetlého pižma, kože a guajakového a santalového dreva. Celková aróma nadchne harmonickým zlúčením kvetinových a kožených stránok so zmyselným guajakovým a santalovým drevom z indického Mysore a mystickým malajským drevom oud.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril ďalšiu nesmierne vydarenú a originálnu interpretáciu úchvatného dreva oud, harmonicky podčiarkujúcu mystickú silu tejto suroviny. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Night je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Aoud Night sa hodí na nosenie po celý rok, najmä na večer. Táto parfémovaná voda si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu dreva oud, predovšetkým v spojení s ružovými, koženými a balzamovými akordmi. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Night podčiarknutou atraktívnou zlatou farbou prechádzajúcou do čiernej, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Night - mystická vôňa dreva oud v harmonickej drevito-kvetinovo-koženej kompozícii.

Zloženie

Hlava
agar, bergamot, ovocné tóny, sicílsky citrón
Srdce
marocká ruža, pačuli
Základ
ambra, guajakové drevo, koža, pižmo, santalové drevo
Druh vône
drevitá, orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Aoud Night

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!