Montale Attar

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Attar Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Attar Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Attar Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Attar Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Attar Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Attar Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Attar Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Attar Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
64,40

Kód: MNT1470 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 24. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 24. 1. 2019
Montale Attar
100 ml | 64,40

Popis parfému Montale Attar

Montale Attar je orientálna kvetinová vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom ruže. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka úchvatné spojenie vzácnych driev a najnádhernejších ruží. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Attar vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Mocná a kúzelná parfémovaná voda Attar ponúka pravú vôňu maharadžov, získanú dvojitou destiláciou úchvatného santalového dreva z indického Mysore a bulharských ruží. Nekomplikovaná kompozícia doplnená tónmi ďalších vzácnych driev dohromady utvára úchvatnú exotickú vôňu evokujúcu dávne kúzelné obrazy orientu, tajomstiev a skrytých hlbín.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý v relatívne jednoduchej, no majstrovsky vyváženej kompozícii rozohráva to najlepšie z úchvatných driev a jedinečných ruží v celkovej magickej exotickej vôni.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Attar je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Hodí sa na celý rok, na deň i na večer. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi orientálnu kombináciu vzácnych driev a ruže v originálnom poňatí. Vyskúšať Attar by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi na seba nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Attar podčiarknutou matnou jemne zlatou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Attar - exotika, moc a kúzlo tajných parfémov dávnych maharadžov.

Zloženie

Zloženie
bulharská ruža, guajakové drevo, santalové drevo
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Attar

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!