Montale Boise Fruiteparfumovaná voda tester unisex

Montale Boise Fruite parfumovaná voda tester unisex 100 ml
Montale Boise Fruite parfumovaná voda tester unisex 100 ml
parfumovaná voda tester unisex 100 ml

Kód: MNT1968 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Montale Boise Fruite

Montale Boise Fruite je citrusová drevitá vôňa pre ženy a mužov. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka pútavé spojenie osviežujúcej chladivosti citrusov s hĺbkou vetiveru a santalového dreva. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Boise Fruite vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Boise Fruite pozostáva z akordov indonézskeho vetiveru, horkého pomarančovníka (petitgrain), santalového dreva z indického Mysore, talianskeho bergamotu, limetky a lístkov fialky. Celková aróma, spájajúca dominantné citrusové a drevité stránky s aromatickými, zelenými a ozónovými aspektmi, je inšpiratívne unikátna, dokonale vyvážená a absolútne nezameniteľná. Vôňa Boise Fruite evokuje jarnú siestu v chladivom tieni citrusov a súčasne jej nechýba atraktívne vzdialené volanie Orientu.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril vôňu so zeleným drevitým srdcom, zjednocujúcu stredomorskú chladivú sviežosť s hlbokou mystikou Orientu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Boise Fruite je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Parfémovaná voda Montale Boise Fruite sa vďaka svojej viacvrstevnatosti hodí na celý rok, na nosenie cez deň i na večer. Najlepšie však vynikne vo sviežich jarných dňoch. Získa si predovšetkým ženy a mužov, ktorí majú radi citrusové drevité vône s výraznou aromatickou stránkou a orientálnymi prvkami. Vyskúšať by ju mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu v spojení s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Boise Fruite podčiarknutou elegantnou lesklou zlatohnedou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Boise Fruite - vôňa citrusov, vzácnych driev a lístkov fialky evokujúca jarnú siestu.

Zloženie

Zloženie
bergamot, limetka, lístky fialky, petitgrain, santalové drevo, vetiver
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Boise Fruite

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!