Montale Boisé Vanillé

Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Montale Boisé Vanillé Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Boisé Vanillé Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Boisé Vanillé Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Boisé Vanillé Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Boisé Vanillé Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Boisé Vanillé Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Boisé Vanillé Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Boisé Vanillé Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
68,40

Kód: MNT1496 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 19. 10. 2018
Osobný odber
už zajtra piatok 19. 10. 2018
Montale Boisé Vanillé
100 ml | 68,40

Popis parfému Montale Boisé Vanillé

Montale Boisé Vanillé je orientálna vanilková vôňa pre ženy. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka unikátnu komplexnú korenisto-drevitú interpretáciu vanilky. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Boisé Vanillé vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Boisé Vanillé pozostáva z akordov citróna, bergamotu, levandule, pelargónie, cédra, kosatca, pačuli, tonka bôbov, čierneho korenia a, samozrejme, vanilky.  Celková aróma, zasadzujúca nádherný akord vanilky do kompozície so sviežo korenistými, aromatickými a drevitými stránkami a citrusovými a kvetinovými aspektmi, je ľahko atraktívne temná a hĺbavá. Vďaka kvetinovému srdcu nechýba Boisé Vanillé harmónia a základ z pačuli a tonka bôbov dodáva zmyselnosť.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril unikátne poňatie vône vanilky, v ktorej citrusové a aromatické tóny uberajú vanilke jej príznačnú sladkosť a tmavé korenie a drevité akordy jej nastavujú úchvatný kontrast. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Boisé Vanillé je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Sofistikovaná parfémovaná voda Montale Boisé Vanillé sa vďaka svojej mnohostrannosti hodí na celý rok, na nosenie cez deň i na večer. Získa si predovšetkým ženy, ktoré majú rady vôňu vanilky, obzvlášť v orientálnom a menej sladkom poňatí. Vyskúšať by ju mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu v spojení s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Boisé Vanillé podčiarknutou elegantnou lesklou čiernou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Boisé Vanillé - sofistikovaná a hĺbavá vôňa vanilky v unikátnej korenisto-drevito-aromatickej kompozícii.

Zloženie

Zloženie
bergamot, céder, citrón, fazule tonka, korenie, levanduľa, pačuli, vanilka
Druh vône
iné

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.