Montale Deep Rose

parfumovaná voda unisex 100 ml

1×
Montale Deep Rose parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Deep Rose parfumovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: MNT1500 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Montale Deep Rose
100 ml

Popis parfému Montale Deep Rose

Montale Deep Rose je orientálna kvetinová vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom ruže. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka bohatstvo exotického ovocia v kombinácii s populárnou ružou. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Deep Rose vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Deep Rose predstavuje hrejivosť svetlého pižma a jantáru, perlivosť zelenej mandarínky z Argentíny a pivonku zdôrazňujúcu kryštalickú silu esencie z bulharskej ruže, nežne hladenej dotykom dreva oud. Celková vonná kompozícia Montale Deep Rose tak ponúka pútavú interpretáciu tvorcom obľúbenej ruže v ďalšej z mnohých kombinácií s úchvatným agarovým drevom (známym aj ako orlie drevo, oud, aoud či oudh), úchvatnou surovinou so živicovou arómou. Drevo oud je však tentoraz skôr v pozadí a hlavnú rolu hrá nádherná ruža.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril kúzelný parfém, ktorý v sebe spája čistotu a sviežosť so sofistikovanosťou. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Deep Rose je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Deep Rose, ponúkajúci skutočne intenzívne vône jednej z najobdivovanejších ruží, sa vďaka svojmu spojeniu sviežosti a hrejivosti hodí na celý rok, ako denný i večerný parfém.  Montale Deep Rose si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu ruže, najmä v originálnej kompozícii. Vyskúšať by ju mal aj každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Deep Rose podčiarknutou atraktívnou ružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Deep Rose - hlboká ruža s orientálnymi dotykmi.

Zloženie

Zloženie
agar, ambra, mandarínka, pivonka, pižmo, ruža
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Deep Rose

Pridať novú recenziu

5.0
1 hodnotenie
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem