Montale Fougeres Marineparfumovaná voda unisex

1×
Montale Fougeres Marine parfumovaná voda unisex
Montale Fougeres Marine parfumovaná voda unisex
100 ml

Kód: MNT1502 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Fougeres Marine
Zloženie

Montale Fougeres Marine je aromatická akvatická vôňa pre ženy a mužov s výrazným morským akordom. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka autentickú arómu mora s originálnymi machovými podtónmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Fougeres Marine vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Fougeres Marine predstavuje harmóniu papradia na základe sviežich morských tónov a chladivého pižma. Pižmo, levanduľa, pačuli, morské tóny, mach a pelargónia sa spájajú do mimoriadne sviežej kompozície, ktorej aromatický akord zaistený levanduľou a pelargóniou dodáva klasickosť a eleganciu, pižmo zmyselnosť, mach hĺbku a pačuli prekvapivý náznak hrejivosti.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril unikátny parfém, ktorý dominantnú morskú a aromatickú stránku originálne a pritom harmonicky spája so zdanlivo kontrastnými tónmi. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Fougeres Marine je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Fougeres Marine dokáže doslova sprítomniť more, slnko, leto a pláž. Hodí sa najmä na letné obdobie ako denný parfém, ale v každom ročnom období a v akomkoľvek čase vás obklopí nádhernou atmosférou pohody. Montale Fougeres Marine si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi letné morské vône, najmä v originálnej kompozícii. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Fougeres Marine podčiarknutou atraktívnou metalickou striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Fougeres Marine - vôňa leta.

Zloženie

Zloženie
pižmo, mach, morské tóny, levanduľa, pačuli
Druh vône
aromatická, vodná

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Fougeres Marine