Montale Ginger Musk

Parfumovaná voda unisex 100 ml

1×
Montale Ginger Musk Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Ginger Musk Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Ginger Musk Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Ginger Musk Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Ginger Musk Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Ginger Musk Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Ginger Musk Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Ginger Musk Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
67,40

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: MNT1504 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 18. 2. 2019
Osobný odber
pondelok 18. 2. 2019
Montale Ginger Musk
100 ml | 67,40

Popis parfému Montale Ginger Musk

Montale Ginger Musk je ovocno-pižmová vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom zázvoru. Táto parfémovaná voda od francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka neodolateľné spojenie ostrejších a jemných zmyselných tónov. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Ginger Musk vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Ginger Musk predstavuje neobyčajný iskrivý zázvor v kombinácii s ostružinami, svetlým pižmom a červenými lesnými plodmi v základe. Ostrejšie akordy lesných bobúľ ponúkajú unikátnu a neodolateľnú harmóniu s jemnou zmyselnosťou pižma. V úvode Montale Ginger Musk najviac žiari svieža transparentná vôňa zázvoru, čoskoro nato sa pridáva zjemňujúce pižmo, ktoré spolu s ostružinou pridáva ľahkosť a pokoj.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je na prvý pohľad jednoduchou ovocno-pižmovou kompozíciou, ale na koži sa rozvine do nádhernej hry kontrastov. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Ginger Musk je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Ginger Musk má výrazný zmyselný tón a vďaka zaujímavej skladbe má dostatok charakteru, aby podporil dojem svojho nositeľa pri významných večerných udalostiach. Hodí sa na celý rok, v každom ročnom období dokáže ozvláštniť inak fádne večery šťastnými emóciami. Montale Ginger Musk si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi kombinácie vône ovocia a pižma, najmä v originálnej kompozícii. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Ginger Musk podčiarknutou atraktívnou svetlou striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Ginger Musk - nádherná hra kontrastov zázvoru, pižma a ovocných plodov.

Zloženie

Zloženie
černice, červené bobule, pižmo, zázvor
Druh vône
orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Ginger Musk

Pridať novú recenziu

1.0
1 hodnotenie
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem