MontaleGold Flowers parfumovaná voda pre ženy

Montale Gold Flowers parfumovaná voda pre ženy
Montale Gold Flowers parfumovaná voda pre ženy
100 ml

Kód: MNT1505 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
V košíku zadajte kód notino a získate zľavu 15 % na parfémy. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.

Popis Montale Gold Flowers
Zloženie

Montale Gold Flowers je orientálna kvetinová vôňa pre ženy s výrazným akordom tuberózy. Táto parfumovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka úchvatnú zmyselnú vôňu tuberózy znásobenú starostlivo vybranými ďalšími akordmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Gold Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Gold Flowers predstavuje silu slnečného svitu, farbistú ako brilantný indický hodváb. Nádherná biela exotická tuberóza, santalové drevo, jantár, agarové drevo, klinček a čili spolu žiaria a ligotajú sa vo vonnej kompozícii, ktorá rozpútava oheň v duši. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Gold Flowers je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Podmanivá, dramatická a omamná vôňa Montale Gold Flowers absolútne okúzli. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý súčasne so svojou opojnosťou ponúka i elegantnú a klasicky nadčasovú stránku. Vôňu, na ktorú nikdy nezabudnete.

Montale Gold Flowers sa hodí na celý rok a urobí zo svojej nositeľky neprehliadnuteľnú femme fatale v každú dennú hodinu. Táto dramatická vôňa si navždy získa ženy, ktoré majú rady kvetinové orientálne vône, najmä s vôňou magickej tuberózy v kompozícii. Vyskúšať by ju mala tiež každá dáma, ktorá oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Gold Flowers podčiarknutou jemnou zlatoružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Gold Flowers - omamná tuberóza v nezabudnuteľnej orientálnej kompozícii.

Zloženie

Zloženie
čili, ambra, tuberóza, santalové drevo, klinček, agar
Druh vône
orientálna, kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Gold Flowers