Montale Gold Flowers

Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Montale Gold Flowers Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Gold Flowers Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Gold Flowers Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Gold Flowers Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Gold Flowers Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Gold Flowers Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Gold Flowers Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Gold Flowers Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
64,60

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: MNT1505 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
Montale Gold Flowers
100 ml | 64,60

Popis parfému Montale Gold Flowers

Montale Gold Flowers je orientálna kvetinová vôňa pre ženy s výrazným akordom tuberózy. Táto parfumovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka úchvatnú zmyselnú vôňu tuberózy znásobenú starostlivo vybranými ďalšími akordmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Gold Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Gold Flowers predstavuje silu slnečného svitu, farbistú ako brilantný indický hodváb. Nádherná biela exotická tuberóza, santalové drevo, jantár, agarové drevo, klinček a čili spolu žiaria a ligotajú sa vo vonnej kompozícii, ktorá rozpútava oheň v duši. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Gold Flowers je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Podmanivá, dramatická a omamná vôňa Montale Gold Flowers absolútne okúzli. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý súčasne so svojou opojnosťou ponúka i elegantnú a klasicky nadčasovú stránku. Vôňu, na ktorú nikdy nezabudnete.

Montale Gold Flowers sa hodí na celý rok a urobí zo svojej nositeľky neprehliadnuteľnú femme fatale v každú dennú hodinu. Táto dramatická vôňa si navždy získa ženy, ktoré majú rady kvetinové orientálne vône, najmä s vôňou magickej tuberózy v kompozícii. Vyskúšať by ju mala tiež každá dáma, ktorá oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Gold Flowers podčiarknutou jemnou zlatoružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Gold Flowers - omamná tuberóza v nezabudnuteľnej orientálnej kompozícii.

Zloženie

Zloženie
agar, ambra, čili, klinček, santalové drevo, tuberóza
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.