MontaleIntense Roses Musk parfémový extrakt pre ženy

1×
Montale Intense Roses Musk parfémový extrakt pre ženy
Montale Intense Roses Musk parfémový extrakt pre ženy
100 ml

Kód: MNT2253 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis Montale Intense Roses Musk
Zloženie

Zatvorte oči a predstavte si obrovskú kyticu nádherných ruží. Presne tak vonia parfumový extrakt pre ženy Montale Intense Roses Musk. Arómu ruží doplňuje zmyselné pižmo, hrejivé tóny ambry a zvodný jazmín, ktoré tvoria dohromady elegantnú, neodolateľnú a dlhotrvajúcu vôňu.

  • kvetinová vôňa s tónmi ruží
  • v ľahkom hliníkovom flakóne
  • ideálna na každodenné nosenie

Zloženie vône
Vo vonnej kompozícii intenzívneho, vysokokoncentrovaného parfumu Montale Intense Roses Musk ucítite okrem akordov ruže a pižma aj tóny jazmínu a ambry. Ruža vo svojej najčistejšej podobe sa predstavuje v delikátnej harmónii so vzácnym pižmom. Toto úchvatné duo podčiarkujú dotyky ambry a jazmínu, ktoré dodávajú vôni eleganciu. Celková aróma, prepájajúca dominantnú ružovú a pižmovú stránku s bielymi kvetinovými, ambrovými a živočíšnymi aspektmi, je nádherne ženská, intenzívna, elegantná, iskrivá aj harmonická a nechýba jej ani poriadna dávka zmyselnosti.

Príbeh vône
Vôňa Montale Intense Roses Musk bola uvedená na trh v roku 2015. Za jej vonnou kompozíciou nestojí nikto iný než Pierre Montale. Parfumový extrakt sa skrýva v luxusnom dizajnovom hliníkovom flakóne, ktorý je nielen maximálne ľahký a štýlový, ale zároveň chráni vôňu pred svetlom.

Kompletné zloženie

PARFUM / FRAGRANCE, ALCOHOL DENAT, AQUA / WATER, CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL, CITRAL, LINALOOL Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Z dôvodu prípadných zmien odporúčame kontrolovať zloženie výrobku priamo na jeho obale.
Celý text

Zloženie

Zloženie
pižmo, ruža, jazmín, ambra
Druh vône
kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Intense Roses Musk1