Montale Louban

Parfumovaná voda unisex 50 ml

Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
fOEvm8zCdk8
50 ml
58,90

Kód: MNT1901 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 23. 1. 2019
Osobný odber
streda 23. 1. 2019
Montale Louban
50 ml | 58,90

Popis parfému Montale Louban

Montale Louban je orientálna drevitá vôňa pre ženy a mužov s pútavo zvolenými akordmi. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka unikátne spojenie vzácnych driev a ruže s tónmi kvetín, pižma a kadidla. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Louban vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Louban predstavuje prepychovú hebkosť esencie z tureckej ruže v kombinácii so silou najdrahšieho dreva na svete, dreva oud, úchvatnej suroviny so živičnou arómou. Toto spojenie balí do hodvábu tóny listov fialky a zmyselne ich doplňuje pižmo a ľahký dymový opar pačuli z Indonézie a indického santalového dreva. To všetko dohromady vytvára mysterióznu, prevažne drevitú kompozíciu, ktorej nechýba značná dávka charakteru, mnohotvárnosti a v neposlednom rade úchvatnej komplexnosti. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Louban je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Louban je skutočným pokladom z dielne Pierra Montale. Pre značku Montale veľmi príznačná kombinácia dreva oud a ruže je doplnená dymovou clonou kadidla tak vkusne, že to celú kompozíciu posúva do zvlášť mysterióznej roviny. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém s takou originálnou a dokonale vyladenou kompozíciou, že ju nie je možné len tak jednoducho zaradiť do niektorej z bežných kategórií.

Parfém Montale Louban je súčasne orientálny, drevitý, kvetinový, balzamový, dymový a živičnatý a pritom žiadna z týchto stránok nijako výrazne neprevažuje. Unikátna kompozícia parfémovanej vody Montale Louban ju robí vhodnou na celý rok, pričom v každom ročnom období vynikne iná jej stránka. V zime nositeľa parfému zahrejú drevité tóny, v lete vynikne nádherná výnimočná ruža, na jar fialky a na jeseň sa Louban nádherne prepojí s melancholickou atmosférou svojou dymovou stránkou. Táto parfémovaná voda sa hodí na deň i na večer.

Montale Louban si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne vône, najmä s akordmi dreva oud a ruže. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Louban podčiarknutou nádherne jemnou zlatoružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Louban - majstrovské orientálne vonné dielo.

Zloženie

Zloženie
agar, kadidlo, lístky fialky, pačuli, pižmo, ruža, santalové drevo
Druh vône
drevitá, orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Louban

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!