Montale Louban

Parfumovaná voda unisex 50 ml

Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Louban Parfumovaná voda unisex 50 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
50 ml
56,50

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: MNT1901 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra utorok 20. 11. 2018
Montale Louban
50 ml | 56,50

Popis parfému Montale Louban

Montale Louban je orientálna drevitá vôňa pre ženy a mužov s pútavo zvolenými akordmi. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka unikátne spojenie vzácnych driev a ruže s tónmi kvetín, pižma a kadidla. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Louban vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Louban predstavuje prepychovú hebkosť esencie z tureckej ruže v kombinácii so silou najdrahšieho dreva na svete, dreva oud, úchvatnej suroviny so živičnou arómou. Toto spojenie balí do hodvábu tóny listov fialky a zmyselne ich doplňuje pižmo a ľahký dymový opar pačuli z Indonézie a indického santalového dreva. To všetko dohromady vytvára mysterióznu, prevažne drevitú kompozíciu, ktorej nechýba značná dávka charakteru, mnohotvárnosti a v neposlednom rade úchvatnej komplexnosti. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Louban je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Louban je skutočným pokladom z dielne Pierra Montale. Pre značku Montale veľmi príznačná kombinácia dreva oud a ruže je doplnená dymovou clonou kadidla tak vkusne, že to celú kompozíciu posúva do zvlášť mysterióznej roviny. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém s takou originálnou a dokonale vyladenou kompozíciou, že ju nie je možné len tak jednoducho zaradiť do niektorej z bežných kategórií.

Parfém Montale Louban je súčasne orientálny, drevitý, kvetinový, balzamový, dymový a živičnatý a pritom žiadna z týchto stránok nijako výrazne neprevažuje. Unikátna kompozícia parfémovanej vody Montale Louban ju robí vhodnou na celý rok, pričom v každom ročnom období vynikne iná jej stránka. V zime nositeľa parfému zahrejú drevité tóny, v lete vynikne nádherná výnimočná ruža, na jar fialky a na jeseň sa Louban nádherne prepojí s melancholickou atmosférou svojou dymovou stránkou. Táto parfémovaná voda sa hodí na deň i na večer.

Montale Louban si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne vône, najmä s akordmi dreva oud a ruže. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Louban podčiarknutou nádherne jemnou zlatoružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Louban - majstrovské orientálne vonné dielo.

Zloženie

Zloženie
agar, kadidlo, lístky fialky, pačuli, pižmo, ruža, santalové drevo
Druh vône
drevitá, orientálna

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.