Montale Loubanparfumovaná voda unisex

Montale Louban parfumovaná voda unisex
Montale Louban parfumovaná voda unisex
50 ml
58,30

Kód: MNT1901 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 10. 12. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 10. 12. 2019
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Louban
Zloženie

Montale Louban je orientálna drevitá vôňa pre ženy a mužov s pútavo zvolenými akordmi. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka unikátne spojenie vzácnych driev a ruže s tónmi kvetín, pižma a kadidla. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Louban vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Louban predstavuje prepychovú hebkosť esencie z tureckej ruže v kombinácii so silou najdrahšieho dreva na svete, dreva oud, úchvatnej suroviny so živičnou arómou. Toto spojenie balí do hodvábu tóny listov fialky a zmyselne ich doplňuje pižmo a ľahký dymový opar pačuli z Indonézie a indického santalového dreva. To všetko dohromady vytvára mysterióznu, prevažne drevitú kompozíciu, ktorej nechýba značná dávka charakteru, mnohotvárnosti a v neposlednom rade úchvatnej komplexnosti. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Louban je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Louban je skutočným pokladom z dielne Pierra Montale. Pre značku Montale veľmi príznačná kombinácia dreva oud a ruže je doplnená dymovou clonou kadidla tak vkusne, že to celú kompozíciu posúva do zvlášť mysterióznej roviny. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém s takou originálnou a dokonale vyladenou kompozíciou, že ju nie je možné len tak jednoducho zaradiť do niektorej z bežných kategórií.

Parfém Montale Louban je súčasne orientálny, drevitý, kvetinový, balzamový, dymový a živičnatý a pritom žiadna z týchto stránok nijako výrazne neprevažuje. Unikátna kompozícia parfémovanej vody Montale Louban ju robí vhodnou na celý rok, pričom v každom ročnom období vynikne iná jej stránka. V zime nositeľa parfému zahrejú drevité tóny, v lete vynikne nádherná výnimočná ruža, na jar fialky a na jeseň sa Louban nádherne prepojí s melancholickou atmosférou svojou dymovou stránkou. Táto parfémovaná voda sa hodí na deň i na večer.

Montale Louban si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne vône, najmä s akordmi dreva oud a ruže. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Louban podčiarknutou nádherne jemnou zlatoružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Louban - majstrovské orientálne vonné dielo.

Zloženie

Zloženie
santalové drevo, pižmo, ruža, lístky fialky, agar, pačuli, kadidlo
Druh vône
orientálna, drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Louban