Montale Musk To Muskparfumovaná voda unisex

1×
Montale Musk To Musk parfumovaná voda unisex
Montale Musk To Musk parfumovaná voda unisex
90,00

Ušetríte 26%
100 ml
66,90

Kód: MNT1511 | 4 ks na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra utorok 10. 12. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 10. 12. 2019
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Musk To Musk
Zloženie

Montale Musk To Musk je orientálna drevitá vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi dreva oud a pižma. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka zmyselné spojenie vzácnych driev a pižma. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Musk To Musk vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Musk To Musk je, ako už názov napovedá, ódou na svoj hlavný komponent, zmyselné pižmo, jednu z najnenahraditeľnejších parfumérskych surovín. Pierre Montale si dal obzvlášť záležať, aby stvoril veľkolepú a tak trochu záhadnú masť, vyladenú tónmi jeho obľúbeného dreva oud, muškátového orieška a ďalšími akordmi. Pižmo, jantár, muškátový oriešok, agarové drevo a tíkové drevo a ďalšie drevité tóny tvoria vonnú kompozíciu, ktorá sa vyznačuje vysokou zmyselnosťou a zároveň orientálnou prepychovosťou. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Musk To Musk je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Musk To Musk dáva skutočne veľký priestor pižmu, ktoré však nepôsobí nijako priamočiaro animálne, no vďaka ostatným komponentom skôr jemne, až krémovo. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém ospevujúci pižmo, ktorý sa okrem zmyselnosti vyznačuje aj určitým romantickým tónom.

Prekvapivo všestranná parfémovaná voda Musk to Musk sa hodí na celý rok, v chladných mesiacoch však najviac oceníte jej hrejivú stránku. Ide o parfém vhodný rovnako na deň, ako na večer, keď zvlášť výrazne pôsobí tá jeho tvár, ktorá v nositeľovi prebúdza jeho zmyselnú stránku.  Montale Musk To Musk si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi zmyselné pižmové vône, najmä v orientálnych kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Musk To Musk podčiarknutou jemnou metalickou svetlou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Musk To Musk - orientálna óda na zmyselné pižmo.

Zloženie

Zloženie
muškátový oriešok, pižmo, teakové drevo, ambra, agar, drevité tóny
Druh vône
orientálna, drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Musk To Musk