Montale Patchouli Leavesparfumovaná voda tester unisex

Montale Patchouli Leaves parfumovaná voda tester unisex 100 ml
Montale Patchouli Leaves parfumovaná voda tester unisex 100 ml
parfumovaná voda tester unisex 100 ml

Kód: MNT1944 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Patchouli Leaves
Zloženie

Montale Patchouli Leaves je orientálna vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom pačuli. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka úplne úchvatné, hrejivé, jemné, upokojujúce a luxusné poňatie vône pačuli. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Patchouli Leaves vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Patchouli Leaves pozostáva z akordov vanilky, jantáru, pižma, labdanu a, samozrejme, pačuli. Nádherné lístky pačuli, máčané dva roky v sude z dubového dreva, sa spájajú s vanilkou dodávajúcou hrejivosť, labdanom doplňujúcim komplexnosť a hĺbku a ostatnými akordmi v celkovej aróme, majstrovsky vydarene kombinujúcim dominantnú arómu pačuli s jantárovými, balzamovými, vanilkovými a hrejivo korenistými aspektmi. Výsledkom je vôňa, ktorú je možné bez váhania označiť za vari najznamenitejšie spracovanie témy pačuli vôbec.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril snovú a zmyselnú vôňu, súčasne omračujúco pozoruhodnú a nesmierne príjemne nositeľnú. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Patchouli Leaves je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú trvácnosť vôní. A v prípade Montale Patchouli Leaves vôňa pretrváva skutočne neobvykle dlho.

Parfémovaná voda Montale Patchouli Leaves sa hodí na celý rok, na nosenie cez deň i na večer. Jej mierne hrejivá stránka však najlepšie vynikne v chladnejších mesiacoch. Patchouli Leaves si získa predovšetkým ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu pačuli, najmä v kombinácii s vanilkou a balzamovými dotykmi. Vyskúšať by si ju mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu v spojení s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Patchouli Leaves podčiarknutou atraktívnou lesklou striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Patchouli Leaves - majstrovská óda na úchvatnú vôňu pačuli.

Zloženie

Druh vône
drevitá, orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Patchouli Leaves

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!