Montale Pink Extasy

Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
63,40

Kód: MNT1668 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra pondelok 18. 2. 2019
Osobný odber
už zajtra pondelok 18. 2. 2019
Montale Pink Extasy
100 ml | 63,40

Popis parfému Montale Pink Extasy

Pink Extasy je kvetinová ovocná vôňa pre ženy z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnou históriou. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Pink Extasy vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Nesmierne ženská parfémovaná voda Montale Pink Extasy ponúka pôvabne hravé spojenie kvetín a ovocia.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Pink Extasy sa v hlave otvára akordmi pomaranča, mandarínky a čierneho korenia. V kvetinovom srdci zavonia egyptský jazmín, turecká ruža, kosatec a kvety pomarančovníka a základ pozostáva z tónov svetlého pižma, vanilky, maliny a broskyne. Hravá a nádherne ženská vôňa Pink Extasy sa tak otvára šťavnatým kubánskym ovocím, oživeným čiernym korením, aby následne odhalila vo svojom srdci záhradu plnú kvetov, jemne sa rozvíjajúcu na vycibrenom a zmyselnom základe.

Celková aróma, prepájajúca dominantné sladké stránky s ovocnými, citrusovými, bielymi kvetinovými a pudrovitými aspektmi, je sladká, ovocne šťavnatá, veľmi ženská a nechýba jej ani zmyselnosť. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale vytvoril parfém, ktorý dokáže „osladiť“ aj ten najnepríjemnejší deň.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfémovaná voda Pink Extasy je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Pink Extasy sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Získa si predovšetkým ženy, ktoré majú rady sladké kvetinové ovocné vône, a súčasne poteší aj milovníčky arómy kosatca a vanilky. Vyskúšať by si tento úchvatný parfém mali aj dámy, ktoré dokážu oceniť skutočnú kvalitu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Pink Extasy podčiarknutou lesklou ružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Pink Extasy - sladká, hravá a nesmierne ženská kvetinová ovocná vôňa s malinou, vanilkou, broskyňou a kosatcom v hlavných úlohách.

Zloženie

Hlava
čierne korenie, mandarínka, pomaranč
Srdce
jazmín, kosatec, turecká ruža
Základ
broskyňa, malina, pižmo, vanilka
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Pink Extasy

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!