Montale Pink Extasy

Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pink Extasy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
62,00

Kód: MNT1668 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 25. 10. 2018
Osobný odber
už zajtra štvrtok 25. 10. 2018
Montale Pink Extasy
100 ml | 62,00

Popis parfému Montale Pink Extasy

Pink Extasy je kvetinová ovocná vôňa pre ženy z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnou históriou. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Pink Extasy vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Nesmierne ženská parfémovaná voda Montale Pink Extasy ponúka pôvabne hravé spojenie kvetín a ovocia.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Pink Extasy sa v hlave otvára akordmi pomaranča, mandarínky a čierneho korenia. V kvetinovom srdci zavonia egyptský jazmín, turecká ruža, kosatec a kvety pomarančovníka a základ pozostáva z tónov svetlého pižma, vanilky, maliny a broskyne. Hravá a nádherne ženská vôňa Pink Extasy sa tak otvára šťavnatým kubánskym ovocím, oživeným čiernym korením, aby následne odhalila vo svojom srdci záhradu plnú kvetov, jemne sa rozvíjajúcu na vycibrenom a zmyselnom základe.

Celková aróma, prepájajúca dominantné sladké stránky s ovocnými, citrusovými, bielymi kvetinovými a pudrovitými aspektmi, je sladká, ovocne šťavnatá, veľmi ženská a nechýba jej ani zmyselnosť. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale vytvoril parfém, ktorý dokáže „osladiť“ aj ten najnepríjemnejší deň.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfémovaná voda Pink Extasy je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Pink Extasy sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Získa si predovšetkým ženy, ktoré majú rady sladké kvetinové ovocné vône, a súčasne poteší aj milovníčky arómy kosatca a vanilky. Vyskúšať by si tento úchvatný parfém mali aj dámy, ktoré dokážu oceniť skutočnú kvalitu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Pink Extasy podčiarknutou lesklou ružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Pink Extasy - sladká, hravá a nesmierne ženská kvetinová ovocná vôňa s malinou, vanilkou, broskyňou a kosatcom v hlavných úlohách.

Zloženie

Hlava
čierne korenie, mandarínka, pomaranč
Srdce
jazmín, kosatec, turecká ruža
Základ
broskyňa, malina, pižmo, vanilka
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.