Montale Red Vetiver

parfumovaná voda pre mužov 100 ml

2×
Montale Red Vetiver parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Montale Red Vetiver parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Montale Red Vetiver parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Montale Red Vetiver parfumovaná voda pre mužov 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
110,00

Ušetríte 41%
100 ml
64,90

Kód: MNT1541 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
pondelok 27. 5. 2019
Osobný odber
pondelok 27. 5. 2019
Montale Red Vetiver
100 ml | 64,90

Popis parfému Montale Red Vetiver

Montale Red Vetyver je orientálna drevitá vôňa pre mužov s výrazným akordom vetiveru. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka unikátne spojenie kontrastov v netradičnej interpretácii klasickej ingrediencie - vetiveru. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Red Vetyver vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Unikátna parfémovaná voda Montale Red Vetyver je postavená na úchvatnom kontraste žeravosti korenia a chladivosti zelenej sviežosti vetiveru. Originálne použitie vetiveru, ktorý kontrastuje s čiernym korením, spolu s drevitými tónmi a pretrvávajúcou vlnou pačuli v ohni korenia robí z vône Red Vetyver pravé dobrodružstvo najmä pre priaznivcov vetiveru a korenia. Vonná kompozícia pozostáva z akordov haitského vetiveru, cédru z marockého pohoria Atlas, pačuli, grepu, čierneho korenia a peruánskeho balzamu.

Montale Red Vetyver je skutočným pokladom z dielne Pierra Montale. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril úplne originálny parfém, ktorý je až nebezpečne návykový. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Red Vetyver je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Red Vetyver sa hodí na denné i večerné nosenie, a to po celý rok. Navždy si získa najmä milovníkov arómy vetiveru a korenia, predovšetkým v celkom inovatívnej podobe. Vyskúšať by si túto parfémovanú vodu mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Red Vetyver podčiarknutou atraktívnou tmavočervenou farbou so zlatými ozdobnými prvkami, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Red Vetyver - vôňa úchvatného kontrastu, ponúkajúca inovatívne poňatie arómy vetiveru a korenia.

Zloženie

Základ
céder, grapefruit, pačuli, peruánsky balzam, vetiver
Druh vône
drevitá, orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Red Vetiver

Pridať novú recenziu

2.0
2 hodnotenie
1
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem