Montale Rose Nightparfumovaná voda tester unisex

Montale Rose Night parfumovaná voda tester unisex 100 ml
Montale Rose Night parfumovaná voda tester unisex 100 ml
parfumovaná voda tester unisex 100 ml

Kód: MNT2210 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Montale Rose Night

Montale Rose Night je kvetinová vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom ruže. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka elegantné a okúzľujúce poňatie kráľovnej kvetín. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Rose Night vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Skôr jednoduchšia vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Rose Night sa v hlave otvára akordom ružových okvetných lístkov, v srdci zavonia bulharská ruža a základ pozostáva z tónov pačuli, jantáru a svetlého pižma. Elegantné lístky ruže zahaľujú kúzelné ružové srdce a celková aróma, spočívajúca na hrejivom a zmyselnom základe, krásne spája dominantnú ružovú stránku s jantárovými aspektmi a úchvatnými dotykmi pačuli a pižma. Výsledkom je nádherná výrazná ružová vôňa, ktorá rozhodne patrí medzi tie najpozoruhodnejšie vonné výtvory unikátnej značky Montale.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril jednoduchú a pritom nezameniteľnú a nezabudnuteľnú parfémovanú vodu prinášajúcu svojmu nositeľovi celkom nový vonný zážitok. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Rose Night je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Rose Night sa hodí na nosenie po celý rok, cez deň i na večer. Táto parfémovaná voda si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi ružové vône, obzvlášť vo veľmi výraznej podobe a so zmyselnými a hrejivými akordmi. Vyskúšať by si ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v spojení s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Rose Night podčiarknutou atraktívnou zlatou farbou prechádzajúcou do čiernej, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Rose Night - elegantná a okúzľujúca óda na vôňu ruže.

Zloženie

Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Rose Night

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!