Montale Sandal Sliver

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
72,90

Kód: MNT1517 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 14. 11. 2018
Osobný odber
streda 14. 11. 2018
Montale Sandal Sliver
100 ml | 72,90

Popis parfému Montale Sandal Sliver

Montale Sandal Sliver je kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom santalového dreva. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka zvodnú, ba až opojnú vôňu vystavenú na kúzelnom santalovom dreve. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Sandal Sliver vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Sandal Sliver predstavuje bohatú kvetinovú kyticu s kvapkou citrusov na hladkom a mäkkom základe zo santalového dreva, doplneného štipkou vanilky. Vanilka, santalové drevo, citrón a kvetinové tóny sa spájajú do zdanlivo jednoduchej, ale pritom vysoko komplexnej kompozície, ktorá ponúka veľmi príjemný vonný zážitok. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Sandal Sliver je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Sandal Sliver je vysoko originálny svojou prevažne kvetinovou vôňou, v ktorej však výrazne a nádherne prebleskuje mäkkosť až krémovitosť úchvatného santalového dreva. Vzácneho dreva, ktorého klasický orientálny tón s bohatou, mliečnou a robustnou charakteristikou radí túto parfumérsku surovinu medzi tie najcennejšie. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý spája kvetinové, jemne citrusové a exoticky drevité stránky do harmonickej jednoty.

Parfémovaná voda Montale Sandal Sliver sa vďaka prekrásnemu santalovému tónu dokonale hodí na zimné mesiace, ale vďaka svojej kvetinovej a sviežej tvári je výborne nositeľná po celý rok. Ide o ideálny denný i večerný parfém, ktorý svojmu nositeľovi vždy poskytne originálne kúzlo spojenia luxusných drevitých a sviežo kvetinových tónov. Montale Sandal Sliver si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi kvetinové vône a vôňu santalového dreva, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Sandal Sliver podčiarknutou príjemnou jemne striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Sandal Sliver - magické santalové drevo v objatí kvetín.

Zloženie

Zloženie
citrón, kvetinové tóny, santalové drevo, vanilka
Druh vône
drevitá

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.