Montale Sandal Sliverparfumovaná voda unisex

Montale Sandal Sliver parfumovaná voda unisex
Montale Sandal Sliver parfumovaná voda unisex
100 ml

Kód: MNT1517 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Sandal Sliver
Zloženie

Montale Sandal Sliver je kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom santalového dreva. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka zvodnú, ba až opojnú vôňu vystavenú na kúzelnom santalovom dreve. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Sandal Sliver vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Sandal Sliver predstavuje bohatú kvetinovú kyticu s kvapkou citrusov na hladkom a mäkkom základe zo santalového dreva, doplneného štipkou vanilky. Vanilka, santalové drevo, citrón a kvetinové tóny sa spájajú do zdanlivo jednoduchej, ale pritom vysoko komplexnej kompozície, ktorá ponúka veľmi príjemný vonný zážitok. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Sandal Sliver je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Sandal Sliver je vysoko originálny svojou prevažne kvetinovou vôňou, v ktorej však výrazne a nádherne prebleskuje mäkkosť až krémovitosť úchvatného santalového dreva. Vzácneho dreva, ktorého klasický orientálny tón s bohatou, mliečnou a robustnou charakteristikou radí túto parfumérsku surovinu medzi tie najcennejšie. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý spája kvetinové, jemne citrusové a exoticky drevité stránky do harmonickej jednoty.

Parfémovaná voda Montale Sandal Sliver sa vďaka prekrásnemu santalovému tónu dokonale hodí na zimné mesiace, ale vďaka svojej kvetinovej a sviežej tvári je výborne nositeľná po celý rok. Ide o ideálny denný i večerný parfém, ktorý svojmu nositeľovi vždy poskytne originálne kúzlo spojenia luxusných drevitých a sviežo kvetinových tónov. Montale Sandal Sliver si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi kvetinové vône a vôňu santalového dreva, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Sandal Sliver podčiarknutou príjemnou jemne striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Sandal Sliver - magické santalové drevo v objatí kvetín.

Zloženie

Zloženie
citrón, kvetinové tóny, santalové drevo, vanilka
Druh vône
drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Sandal Sliver

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!