Montale Sandal Sliver

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandal Sliver Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
75,90

Kód: MNT1517 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 18. 2. 2019
Osobný odber
pondelok 18. 2. 2019
Montale Sandal Sliver
100 ml | 75,90

Popis parfému Montale Sandal Sliver

Montale Sandal Sliver je kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom santalového dreva. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka zvodnú, ba až opojnú vôňu vystavenú na kúzelnom santalovom dreve. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Sandal Sliver vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Sandal Sliver predstavuje bohatú kvetinovú kyticu s kvapkou citrusov na hladkom a mäkkom základe zo santalového dreva, doplneného štipkou vanilky. Vanilka, santalové drevo, citrón a kvetinové tóny sa spájajú do zdanlivo jednoduchej, ale pritom vysoko komplexnej kompozície, ktorá ponúka veľmi príjemný vonný zážitok. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Sandal Sliver je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Sandal Sliver je vysoko originálny svojou prevažne kvetinovou vôňou, v ktorej však výrazne a nádherne prebleskuje mäkkosť až krémovitosť úchvatného santalového dreva. Vzácneho dreva, ktorého klasický orientálny tón s bohatou, mliečnou a robustnou charakteristikou radí túto parfumérsku surovinu medzi tie najcennejšie. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý spája kvetinové, jemne citrusové a exoticky drevité stránky do harmonickej jednoty.

Parfémovaná voda Montale Sandal Sliver sa vďaka prekrásnemu santalovému tónu dokonale hodí na zimné mesiace, ale vďaka svojej kvetinovej a sviežej tvári je výborne nositeľná po celý rok. Ide o ideálny denný i večerný parfém, ktorý svojmu nositeľovi vždy poskytne originálne kúzlo spojenia luxusných drevitých a sviežo kvetinových tónov. Montale Sandal Sliver si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi kvetinové vône a vôňu santalového dreva, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Sandal Sliver podčiarknutou príjemnou jemne striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Sandal Sliver - magické santalové drevo v objatí kvetín.

Zloženie

Zloženie
citrón, kvetinové tóny, santalové drevo, vanilka
Druh vône
drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Sandal Sliver

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!