Montale Sunset Flowers

parfumovaná voda unisex 50 ml

Montale Sunset Flowers parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Sunset Flowers parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Sunset Flowers parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Sunset Flowers parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Sunset Flowers parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Sunset Flowers parfumovaná voda unisex 50 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Sunset Flowers parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Sunset Flowers parfumovaná voda unisex 50 ml
fOEvm8zCdk8
Špeciálna zľava
63,90
Zľava 10%
50 ml
57,30

Kód: MNT03361 | 1 ks na sklade

Bez celofánu | Obsah výrobku: 100%

ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 23. 1. 2019
Osobný odber
streda 23. 1. 2019
Montale Sunset Flowers
50 ml | 57,30

Popis parfému Montale Sunset Flowers

Montale Sunset Flowers je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy a mužov s výraznými zelenými tónmi. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka vôňu sviežej zelene s dotykom elegancie. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Sunset Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Sunset Flowers predstavuje sviežosť listov citrónovníka a zelených jabĺk elegantne podčiarknutou tónmi harmančeka, úchvatnej čajovej ruže a parmských fialiek. Celková vonná kompozícia je veľmi intenzívna, svieža a súčasne elegantná a nadčasová. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Sunset Flowers je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Sunset Flowers evokuje rušný stredomorský trh a súčasne západ slnka nad nádherným kvetinovým záhonom neďaleko morského pobrežia. Zelené jablko hrá vo vôni výraznú rolu, ale rozhodne ostatné komponenty nepotlačuje. Na koži sa obzvlášť kúzelne rozvinie závan čajovej ruže a nesmierne dlho pretrvá najmä jemný fialkový dozvuk. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý spája zdanlivo neladiace akordy do komplexnej a súčasne harmonickej mnohostrannej vône.

Parfémovaná voda Montale Sunset Flowers je ideálnym denným letným parfémom. Svojím bezstarostným a súčasne elegantným charakterom a ľahkosťou, optimizmom a priateľskosťou presvetlí a oživí svojmu nositeľovi každý deň. Montale Sunset Flowers si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi výrazné kvetinovo-ovocné vône, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Sunset Flowers podčiarknutou príjemnou jemne zlatou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Sunset Flowers - letná vôňa kvetín a zeleného ovocia.

Zloženie

Zloženie
fialka, harmanček, petitgrain, ruža, zelené jablko, zelené tóny
Druh vône
kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Sunset Flowers

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!