Montale Sunset Flowers

Parfumovaná voda unisex 50 ml

Montale Sunset Flowers Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Sunset Flowers Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Sunset Flowers Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Sunset Flowers Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Sunset Flowers Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Sunset Flowers Parfumovaná voda unisex 50 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Sunset Flowers Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Sunset Flowers Parfumovaná voda unisex 50 ml
fOEvm8zCdk8
50 ml
61,20

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: MNT1872 | 1 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
streda 21. 11. 2018
Montale Sunset Flowers
50 ml | 61,20

Popis parfému Montale Sunset Flowers

Montale Sunset Flowers je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy a mužov s výraznými zelenými tónmi. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka vôňu sviežej zelene s dotykom elegancie. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Sunset Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Sunset Flowers predstavuje sviežosť listov citrónovníka a zelených jabĺk elegantne podčiarknutou tónmi harmančeka, úchvatnej čajovej ruže a parmských fialiek. Celková vonná kompozícia je veľmi intenzívna, svieža a súčasne elegantná a nadčasová. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Sunset Flowers je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Sunset Flowers evokuje rušný stredomorský trh a súčasne západ slnka nad nádherným kvetinovým záhonom neďaleko morského pobrežia. Zelené jablko hrá vo vôni výraznú rolu, ale rozhodne ostatné komponenty nepotlačuje. Na koži sa obzvlášť kúzelne rozvinie závan čajovej ruže a nesmierne dlho pretrvá najmä jemný fialkový dozvuk. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý spája zdanlivo neladiace akordy do komplexnej a súčasne harmonickej mnohostrannej vône.

Parfémovaná voda Montale Sunset Flowers je ideálnym denným letným parfémom. Svojím bezstarostným a súčasne elegantným charakterom a ľahkosťou, optimizmom a priateľskosťou presvetlí a oživí svojmu nositeľovi každý deň. Montale Sunset Flowers si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi výrazné kvetinovo-ovocné vône, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Sunset Flowers podčiarknutou príjemnou jemne zlatou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Sunset Flowers - letná vôňa kvetín a zeleného ovocia.

Zloženie

Zloženie
fialka, harmanček, petitgrain, ruža, zelené jablko, zelené tóny
Druh vône
kvetinová

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.