Montale Sweet Oriental Dreamparfumovaná voda tester unisex

Montale Sweet Oriental Dream parfumovaná voda tester unisex 100 ml
Montale Sweet Oriental Dream parfumovaná voda tester unisex 100 ml
parfumovaná voda tester unisex 100 ml

Kód: MNT1949 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Montale Sweet Oriental Dream

Montale Sweet Oriental Dream je orientálna vanilková vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi medu a mandlí. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka unikátnu a až návykovo pôsobivú vôňu spájajúcu vanilku, med a mandle s ružou. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Sweet Oriental Dream vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Sweet Oriental Dream pozostáva z akordov najnádhernejšej francúzskej ruže Centifolia, medu, mandlí a vanilky. Celková aróma je hlboká, jemne gurmánska a predovšetkým absolútne unikátna a až návykovo nádherná. Sweet Oriental Dream evokuje presne to, čo naznačuje názov, teda delikátny a atraktívne dekadentný sen o exotických púšťach v odľahlých krajinách. Úchvatne bohatá, sladko bujná a až nehanebne zmyselná, parfémovaná voda Montale Sweet Oriental Dream je dokonalou voľbou pre každého, kto hľadá sladkú vôňu pulzujúcu vzácnymi potešeniami, aké môžu ponúknuť orientálne háremy.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril absolútne unikátnu parfémovanú vodu, ktorá by sa mala predávať s varovaním „pozor, návykové“. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Sweet Oriental Dream je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Sweet Oriental Dream sa hodí na celoročné nosenie, cez deň i na večer. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne vanilkové vône, najmä v unikátnej nápaditej podobe a s výraznými akordmi medu a mandlí. Vyskúšať Montale Sweet Oriental Dream by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Sweet Oriental Dream podčiarknutou atraktívnou striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Sweet Oriental Dream - návykovo unikátna vôňa vanilky, medu, mandlí a ruže v dokonalom sladkom orientálnom sne.

Zloženie

Zloženie
mandle, med, ruža, vanilka
Druh vône
orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Sweet Oriental Dream

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!