Montale Sweet Oriental Dream parfumovaná voda unisex

1×
Montale Sweet Oriental Dream parfumovaná voda unisex
Montale Sweet Oriental Dream parfumovaná voda unisex
Odporúčaná maloobchodná cena
90,00

Ušetríte 20%
100 ml
72,40

Kód: MNT1537 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 21. 1. 2021
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Montale Sweet Oriental Dream
Zloženie

Montale Sweet Oriental Dream je orientálna vanilková vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi medu a mandlí. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka unikátnu a až návykovo pôsobivú vôňu spájajúcu vanilku, med a mandle s ružou. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Sweet Oriental Dream vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Sweet Oriental Dream pozostáva z akordov najnádhernejšej francúzskej ruže Centifolia, medu, mandlí a vanilky. Celková aróma je hlboká, jemne gurmánska a predovšetkým absolútne unikátna a až návykovo nádherná. Sweet Oriental Dream evokuje presne to, čo naznačuje názov, teda delikátny a atraktívne dekadentný sen o exotických púšťach v odľahlých krajinách. Úchvatne bohatá, sladko bujná a až nehanebne zmyselná, parfémovaná voda Montale Sweet Oriental Dream je dokonalou voľbou pre každého, kto hľadá sladkú vôňu pulzujúcu vzácnymi potešeniami, aké môžu ponúknuť orientálne háremy.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril absolútne unikátnu parfémovanú vodu, ktorá by sa mala predávať s varovaním „pozor, návykové“. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Sweet Oriental Dream je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Sweet Oriental Dream sa hodí na celoročné nosenie, cez deň i na večer. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne vanilkové vône, najmä v unikátnej nápaditej podobe a s výraznými akordmi medu a mandlí. Vyskúšať Montale Sweet Oriental Dream by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Sweet Oriental Dream podčiarknutou atraktívnou striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Sweet Oriental Dream - návykovo unikátna vôňa vanilky, medu, mandlí a ruže v dokonalom sladkom orientálnom sne.

Zloženie

Zloženie
med, ruža, vanilka, mandle
Druh vône
orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Sweet Oriental Dream1