Montale Velvet Flowers

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Velvet Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Velvet Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Velvet Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Velvet Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Velvet Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Velvet Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Velvet Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Velvet Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
64,50

Kód: MNT1526 | 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 19. 11. 2018
Osobný odber
pondelok 19. 11. 2018
Montale Velvet Flowers
100 ml | 64,50

Popis parfému Montale Velvet Flowers

Montale Velvet Flowers je kvetinovo-korenisto-ovocná vôňa pre ženy a mužov. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka inovatívnu harmóniu kreatívne zvolených akordov. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Velvet Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Velvet Flowers predstavuje inovatívne spojenie kvetín, ovocia a vzácneho šafranu. Ruža, jazmín, kvet broskyne, ylang-ylang, ovocné tóny a šafran doplňujú akordy santalového dreva a gurjunový balzam v bohatej a absolútne unikátnej vonnej kompozícii. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Velvet Flowers je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Velvet Flowers, ktorá ponúka neobvyklé spojenie kvetín a korení, nadchne najmä objaviteľov a milovníkov originality. V komplexnej kompozícii tejto parfémovanej vody dominuje netradičné duo kvetu broskyne a šafranu. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý spája takmer nespojiteľné. Vôňu miešajúcu komponenty ladiace dohromady len vďaka majstrovstvu svojho tvorcu.

Parfémovanej vode Montale Velvet Flowers nechýba elegancia, sladkosť ani hrejivosť. Najviac vyniká svojím optimizmom a zmyselnosťou. Vďaka svojej mnohostrannosti sa hodí na celý rok, na deň i na večer. Montale Velvet Flowers si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi výrazné kvetinovo-ovocné vône, najmä v nápaditých a odvážnych kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Velvet Flowers podčiarknutou príjemnou jemne zlatou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Velvet Flowers - originálna a majstrovská vôňa s ovocnou, kvetinovou i korenistou stránkou.

Zloženie

Zloženie
gurjunový balzám, jazmín, kvet broskyne, ovocné tóny, pižmo, ruža, santalové drevo, šafrán, ylang-ylang
Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.