Montale Vetiver Des Sables

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Vetiver Des Sables Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Vetiver Des Sables Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Vetiver Des Sables Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Vetiver Des Sables Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Vetiver Des Sables Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Vetiver Des Sables Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Vetiver Des Sables Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Vetiver Des Sables Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
62,70

Kód: MNT1480 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 19. 11. 2018
Osobný odber
pondelok 19. 11. 2018
Montale Vetiver Des Sables
100 ml | 62,70

Popis parfému Montale Vetiver Des Sables

Montale Vetiver Des Sables je orientálna drevitá vôňa pre ženy a mužov. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka kreatívnu interpretáciu jednej z najvýznamnejších parfumérskych surovín – vetiveru. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Vetiver Des Sables vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Ústredný komponent Montale Vetiver Des Sables, esencia z ázijskej trávy vetiverie, ponúka dištinktívnu suchú drevitú arómu. Mnohotvárny vetiver je obzvlášť populárny pri nikových (niche) parfémoch a Pierre Montale ho v kompozícii Vetiver Des Sables úchvatne kombinuje s drevitými a korenistými tónmi. Parfémovaná voda Vetiver Des Sables predstavuje vôňu koreňa divého vetiveru z púšte (preto odkaz na piesok v názve parfému) obklopenú jemnými akordmi mahagónu, v harmónii intenzívne prežiarenej indickým korením.

Vetiver, mahagón a korenie vo vonnej kompozícii Montale Vetiver des Sables doplňujú morské tóny, ktoré hutný drevitý základ obohacujú o akvatickú stránku a dodávajú parfému prekvapivú sviežosť. Vetiver des Sables je tak vysoko nápaditá a originálna vôňa, patriaca rozhodne k najzaujímavejším spracovaniam témy vetiveru. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Vetiver Des Sables je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Vetiver Des Sables, parfémovaná voda ponúkajúca sviežu vôňu s výrazným, no súčasne odľahčeným drevitým základom, nadchne hlavne milovníkov vetiveru vo veľmi príjemne nositeľnej forme. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý nápadito stavia okolo ústrednej témy vetiveru vôňu s orientálnymi, drevitými, korenistými a morskými prvkami. Vôňu, na ktorú nikdy nezabudnete.

Parfémovaná voda Montale Vetiver Des Sables sa hodí na celý rok, ale najlepšie vynikne v teplých mesiacoch. Vetiver Des Sables si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne drevité vône s akordom vetiveru, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Vetiver Des Sables podčiarknutou atraktívnou svetlou ligotavou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Vetiver Des Sables - vôňa vetiveru v originálnom poňatí s drevitými, korenistými a morskými tónmi.

Zloženie

Zloženie
korenie, mahagón, morské tóny, vetiver
Druh vône
drevitá, orientálna

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.