Montale White Aoudparfumovaná voda tester unisex

1×
Montale White Aoud parfumovaná voda tester unisex 100 ml
Montale White Aoud parfumovaná voda tester unisex 100 ml
parfumovaná voda tester unisex 100 ml

Kód: MNT1618 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Montale White Aoud

Montale White Aoud je orientálna hrejivo-korenistá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom dreva oud. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka kombináciu značkou obľúbeného dreva oud v originálnej kompozícii s ďalšími akordmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode White Aoud vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Hlavný vonný komponent parfému White Aoud, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia je niekedy tiež označovaná ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.

Vonná kompozícia sa otvára pudrovitými suchými akordmi a postupne sa rozvíja do mäkkého kvetinového a hrejivo korenistého srdca. Príjemný záver, v ktorom sa spája kadidlo, santalové drevo, sladká vanilka a jantár, dodáva krémovitú hrejivosť, ale nepôsobí pritom proti rafinovanej komplexnosti dodanej drevom oud. Okrem vyššie menovaných nechýbajú v nápaditej kompozícii aj akordy ruže, šafranu, kardamómu, jazmínu, pačuli, vetiveru a labdana. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém White Aoud je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril dokonale vyvážený parfém, ktorý rozhodne patrí medzi najzaujímavejšie interpretácie témy dreva oud.

Nežná a krásna parfémovaná voda Montale White Aoud sa hodí na celý rok, ale najlepšie vynikne v chladnejších mesiacoch. Ide o parfém ideálny tak na deň, ako aj na špeciálne večerné príležitosti. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu dreva oud, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade White Aoud podčiarknutou nevinnou bielou farbou so zlatými ozdobnými prvkami, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale White Aoud - vôňa dreva oud v tej najjemnejšej a najdelikátnejšej možnej podobe.

Zloženie

Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale White Aoud

5.0
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem