Prejsť na hlavný obsah
Montale Wild Pears parfumovaná voda unisex
Montale Wild Pears parfumovaná voda unisex
Montale Wild Pears parfumovaná voda unisex
Hlava
bergamot, hruška
Srdce
karafiát, konvalinka
Základ
pižmo, santalové drevo, vanilka
Druh vônearomatická, ovocná

Montale Wild Pears je aromatická ovocná vôňa pre ženy a mužov s dominantným akordom hrušky. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka sladkú vôňu hrušky oživenú a povznesenú originálnymi doplňujúcimi tónmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Wild Pears vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Wild Pears kombinuje tóny hrušky, bergamotu, konvalinky, karafiátu, pižma, vanilky a santalového dreva v nádherne optimistickej, sladkej, nežnej a súčasne ráznej kompozícii. Dominantnú sladkú hrušku v úvode odľahčuje svieži bergamot a následne podčiarkuje vanilka. Santalové drevo dodáva hladkosť a pižmo jemnú zmyselnosť. Kvetinové podtóny doplňujú nežnosť a eleganciu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Wild Pears je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvalosť vôní.

Wild Pears, parfémovaná voda, ktorej vôňu možno v krátkosti najlepšie označiť ako sladkú kvetinovo-pižmovú hrušku, patrí k najoriginálnejším dielam značky Montale. Akoby zakladateľ značky a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je výrazne ovocný a súčasne mu nechýba elegancia, jemnosť, zmyselnosť a, ako už naznačuje názov, istá miera príjemnej divokosti.

Parfémovaná voda Montale Wild Pears je ideálnym denným letným parfémom. Svojím nesmierne optimistickým charakterom prežiari svojmu nositeľovi každý deň. Montale Wild Pears si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi výrazné ovocné vône, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Wild Pears podčiarknutou príjemnou svetlostriebristou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Wild Pears - nádherná sladká hruška v objatí kvetín.

MontaleWild Pears parfumovaná voda unisex

10×
100 ml
73,90

Na sklade | 73,90 / 100 ml, vr. DPH | Kód: MNT1527
1
Večerné doručenie
piatok 31. 5. 2024
Osobný odber
piatok 31. 5. 2024