Montale Wood & Spicesparfumovaná voda pre mužov

3×
Montale Wood & Spices parfumovaná voda pre mužov
Montale Wood & Spices parfumovaná voda pre mužov
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
90,00

Ušetríte 37%
100 ml
56,90

Kód: MNT1483 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 8. 6. 2020
Osobný odber
pondelok 8. 6. 2020

Popis parfému Montale Wood & Spices
Zloženie

Montale Wood & Spices je orientálna drevito-korenistá vôňa pre mužov. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, predstavuje kombináciu vzácnych driev s korením a kadidlom. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Wood & Spices vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Montale Wood & Spices je celkom novou interpretáciou nadčasovej kombinácie vo vôňach pre mužov - spojenie dreva a korenia. I so skôr jednoduchšou vonnou kompozíciou značka Montale opäť ukázala, ako skvele dokáže prichádzať s prelomovými riešeniami v nachádzaní úchvatných spôsobov, ako prekvapiť svojich zákazníkov. Kompozícia Montale Wood & Spices obsahuje akordy agarového a santalového dreva, vetiveru a kadidla so štipkou korenia. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montalei, aj parfém Wood & Spices je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Wood & Spices je súčasne profesionálny a sexi. Vôňa tejto parfémovanej vody okúzľuje mixom sviežosti a hĺbky. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril veľmi moderný a originálny parfém nabitý vysokou úrovňou a nenútenou eleganciou. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Wood & Spices je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Wood & Spices sa hodí na denné i večerné nosenie, a to po celý rok. Navždy si získa najmä milovníkov spojenia dreva a korenia, klasiky v pánskych vôňach, no v novej prekvapivej podobe. Vyskúšať by túto parfémovanú vodu mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Wood & Spices podčiarknutou svetlou metalicky striebristou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Wood & Spices - klasická mužná vôňa dreva a korenia v úchvatnej novej podobe.

Zloženie

Zloženie
santalové drevo, vetiver, agar, kadidlo
Druh vône
korenistá, drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Wood & Spices