Montale Wood & Spices

Parfumovaná voda pre mužov 100 ml

Montale Wood & Spices Parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Montale Wood & Spices Parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Montale Wood & Spices Parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Montale Wood & Spices Parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Montale Wood & Spices Parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Montale Wood & Spices Parfumovaná voda pre mužov 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Wood & Spices Parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Montale Wood & Spices Parfumovaná voda pre mužov 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
68,20

Kód: MNT1483 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 22. 10. 2018
Osobný odber
pondelok 22. 10. 2018
Montale Wood & Spices
100 ml | 68,20

Popis parfému Montale Wood & Spices

Montale Wood & Spices je orientálna drevito-korenistá vôňa pre mužov. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, predstavuje kombináciu vzácnych driev s korením a kadidlom. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Wood & Spices vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Montale Wood & Spices je celkom novou interpretáciou nadčasovej kombinácie vo vôňach pre mužov - spojenie dreva a korenia. I so skôr jednoduchšou vonnou kompozíciou značka Montale opäť ukázala, ako skvele dokáže prichádzať s prelomovými riešeniami v nachádzaní úchvatných spôsobov, ako prekvapiť svojich zákazníkov. Kompozícia Montale Wood & Spices obsahuje akordy agarového a santalového dreva, vetiveru a kadidla so štipkou korenia. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montalei, aj parfém Wood & Spices je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Wood & Spices je súčasne profesionálny a sexi. Vôňa tejto parfémovanej vody okúzľuje mixom sviežosti a hĺbky. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril veľmi moderný a originálny parfém nabitý vysokou úrovňou a nenútenou eleganciou. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Wood & Spices je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Wood & Spices sa hodí na denné i večerné nosenie, a to po celý rok. Navždy si získa najmä milovníkov spojenia dreva a korenia, klasiky v pánskych vôňach, no v novej prekvapivej podobe. Vyskúšať by túto parfémovanú vodu mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Wood & Spices podčiarknutou svetlou metalicky striebristou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Wood & Spices - klasická mužná vôňa dreva a korenia v úchvatnej novej podobe.

Zloženie

Zloženie
agar, kadidlo, santalové drevo, vetiver
Druh vône
drevitá, korenistá

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.