Moschino I Love Lovetoaletná voda pre ženy

252×
Moschino I Love Love toaletná voda pre ženy
Moschino I Love Love toaletná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
81,50

Ušetríte 61%
100 ml
31,50

Kód: MOS0078 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Moschino I Love Love
Zloženie

Užite si koncentrovaný optimizmus, ktorý v sebe ukrýva dámska toaletná voda Moschino I Love Love. Vôňa prekypujúca slnkom a žiarivými farbami sa postará o to, aby ste urobili na ostatných dojem a pocítili opojenie bláznivou láskou.

  • mladistvá kvetinovo-drevitá vôňa s tónmi ovocia
  • pre ženy a dievčatá, ktoré sa neboja byť stredobodom pozornosti
  • autorom vône z roku 2004 je parfumér Olivier Cresp

Zloženie vône
Hneď v prvých sekundách po privoňaní sa oddajte sviežim tónom grepu, pomaranča a citróna podfarbených esenciou z červených ríbezlí. Len o pár okamihov neskôr sa môžete zamilovať do kvetinovej kombinácie konvalinky, sitiny a čajovej ruže, ktorú doplňujú jemne aromatické škoricové listy. Samotný záver je podkreslený pižmom a jemnými tónmi vzácnych drevín, konkrétne cédra a dreva tanaka.

Príbeh vône
Radosť, optimizmus, hravosť. To sú pojmy vyjadrujúce samotnú esenciu vône Moschino I Love Love. Vychutnajte si vďaka tomuto opojnému kokteilu lásky ukrytému vo výstrednom flakóniku bezstarostné chvíle aj vy.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
grapefruit, pomaranč, citrón, červená ríbezľa
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
škoricový list, čajová ruža, konvalinka, sitina
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, céder, drevo Tanaka
Druh vône
kvetinová, drevitá

Napísali sme o Moschino I Love Love
Články

O značke Moschino

Parfémy Moschino | Moschino vzniklo v roku 1983 a to vďaka talianskému návrhárovi, ktorý sa - celkom prekvapivo - volal Franco Moschino. Ako už to tak býva, ani mladý Franco Moschino si nepredstavoval, že bude náruživo robiť do módy - dostal sa k nej svojím spôsobom náhodou cez maľovanie a ilustrácie, kedy sa spočiatku pohyboval dokonca vedľa Versaceho. Značka Moschino je síce relatívne mladá, ale veľmi dravá a progresívna. Moschino okrem iného navrhoval oblečenie pre ceremoniál Olympijských hier, často a rád oblieka vybrané hviezdne speváčky na turné. Zdobí ho nedbalosť, vtip a provokatívne farbičky. Ťažko by sme o ňom niečo písali, keby okrem oblečenia nepokúšal šťastie aj s parfémami, ktoré sa rozhodne nenesú v inom než vyššie uvedenom duchu - typický Moschino I Love Love alebo Moschino Funny. Samotný Franco Moschino už bohužiaľ na nič provokatívne bláznivého nepríde, pretože pred takmer dvadsiatimi rokmi zomrel na AIDS.

Recenzie Moschino I Love Love252