Naturalium Fruit Pleasure Green Appleosviežujúci telový sprej

Naturalium Fruit Pleasure Green Apple osviežujúci telový sprej
Naturalium Fruit Pleasure Green Apple osviežujúci telový sprej
200 ml

Kód: NRL0126 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Naturalium Fruit Pleasure Green Apple

Telový sprej Naturalium Fruit Pleasure Green Apple vám zaistí príjemné osvieženie kedykoľvek v priebehu dňa.

Vlastnosti:

  • príjemne vonia
  • hydratuje a jemne zvláčňuje
  • osviežuje a energizuje

Použitie:
Aplikujte kedykoľvek v priebehu dňa.

O značke Naturalium

Značka Naturalium, patriaca do portfólia španielskej spoločnosti Beauty Emotions, dodáva na trh prvotriedne kozmetické prípravky. Každý jeden z nich odráža jej túžbu po jednoduchosti a návrate k prírode. Produkty Naturalium sa preslávili predovšetkým vďaka svojim okúzľujúcim vôňam, ktoré oživujú dávno zabudnuté spomienky a vyvolávajú silné pozitívne emócie.
V tejto súvislosti je potrebné spomenúť, že ponuka značky Naturalium zahŕňa niekoľko tematických radov – napríklad kokosový, mangový a ďalšie. Výrobky značky Naturalium sa ľahko aplikujú a rýchlo pôsobia. V ich zložení nájdete výťažky z arganu, mandlí, bambucké maslo a ďalšie osvedčené ingrediencie.
Kozmetika Naturalium je veľmi účinná a bezpečná. Jej pravidelné používanie navyše rozhodne nezruinuje váš finančný rozpočet. Bez zaujímavosti určite nie je ani skutočnosť, že spoločnosť Beauty Emotions podporuje neziskovú organizáciu NGO World Vision, ktorá sa snaží pomáhať deťom trpiacim chudobou.
Značka Naturalium iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoju jedinečnosť a osobitosť, zháňajú kvalitu za rozumnú cenu a radi prispievajú na dobré veci.  

Recenzie Naturalium Fruit Pleasure Green Apple