Neutrogena Norwegian Formula® Deep Moisture

hĺbkovo hydratačné telové mlieko s olejom

Neutrogena Norwegian Formula® Deep Moisture hĺbkovo hydratačné telové mlieko s olejom
Neutrogena Norwegian Formula® Deep Moisture hĺbkovo hydratačné telové mlieko s olejom
Neutrogena Norwegian Formula® Deep Moisture hĺbkovo hydratačné telové mlieko s olejom
250 ml
5,32

Kód: NEU1641 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 19. 11. 2018
Osobný odber
pondelok 19. 11. 2018
Neutrogena Norwegian Formula® Deep Moisture
250 ml | 5,32

Popis kozmetiky Neutrogena Norwegian Formula® Deep Moisture

Popis :
Neutrogena hĺbkovo hydratačné telové mlieko s olejom s nórskou receptúrou je vynikajúcou starostlivosťou pre suchú pokožku . Vďaka tomu, že pôsobí hlboko v pokožke, dokáže poskytnúť dlhodobú hydratáciu a to až po dobu 24 hodín. Klinicky bolo dokázané, že hydratuje až 10 horných vrstiev pokožky. Zloženie je obohatené o sezamový olej, ktorý zanecháva pokožku extra jemnú po celý deň a zamatovú na dotyk.
Je vhodné pre celú rodinu. Po použití Neutrogena hĺbkovo hydratačného telového mlieka s olejom bude vaša pokožka krásne vláčna a hodvábne jemná.
Telové mlieko má veľmi príjemnú konzistenciu, ktorá nelepí . Nezanecháva pocit mastnej alebo lepkavej pokožky a je jemne parfémované .

Účinky:

  • hydratuje do hĺbky
  • vyživuje
  • zvláčňuje a chráni pokožku

Zloženie :

  • sezamový olej - zanecháva pokožku extra jemnú po celý deň a zamatovú na dotyk

Typ pokožky:
Vhodné pre suchú pokožku .

Ako aplikovať:
Aplikujte telové mlieko na suchú pokožku celého tela.

Vlastnosti

Typ pokožky
suchá

O značke Neutrogena

Neutrogena poskytuje účinnú starostlivosť o pleť a pokožku už takmer celé storočie. História značky siaha až do roku 1930, keď Manny Stolaroff začal dodávať produkty do salónov krásy. Zlom nastal v roku 1954, keď sa dozvedel o vlastnostiach mydla vyrobeného vnukom Napoleonovho osobného lekára. Mydlo nedráždilo pokožku a ľahko sa zmývalo. Stolaroff ním bol taký fascinovaný, že ho začal sám distribuovať pod názvom Neutrogena.

Následne všetko nabralo rýchly spád. V 60. rokoch založil rovnomennú spoločnosť Neutrogena a ďalším významným míľnikom bolo patentovanie nórskej receptúry, unikátneho zloženia, ktoré zodpovedá potrebám pokožky vystavovanej drsným klimatickým podmienkam.

Dnes už medzi ikonické produkty značky patrí nielen kolekcia s nórskou receptúrou Neutrogena Visibly Renew, ale aj kolekcia starostlivosti o pleť Neutrogena Visibly Clear či krémy na ruky Neutrogena. Vďaka využívaniu aktívnych prísad a spolupráci s poprednými dermatológmi tak vzniká kozmetika, ktorá skutočne reflektuje potreby pokožky a zaisťuje jej efektívnu starostlivosť.