Neutrogena Visibly Clear Oil-free Moisturiser hydratačný krém

2×
Neutrogena Visibly Clear Oil-free Moisturiser hydratačný krém
Neutrogena Visibly Clear Oil-free Moisturiser hydratačný krém
50 ml

Kód: NEU1655 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Objednajte si dva produkty značky Neutrogena a získate zľavu 15 %, k nákupu troch produktov máte zľavu 25 %. Zľava sa vám odpočíta v košíku automaticky.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pleti
problematická
Účinok
hydratácia, proti akné

O značke Neutrogena

Neutrogena poskytuje účinnú starostlivosť o pleť a pokožku už takmer celé storočie. História značky siaha až do roku 1930, keď Manny Stolaroff začal dodávať produkty do salónov krásy. Zlom nastal v roku 1954, keď sa dozvedel o vlastnostiach mydla vyrobeného vnukom Napoleonovho osobného lekára. Mydlo nedráždilo pokožku a ľahko sa zmývalo. Stolaroff ním bol taký fascinovaný, že ho začal sám distribuovať pod názvom Neutrogena.

Následne všetko nabralo rýchly spád. V 60. rokoch založil rovnomennú spoločnosť Neutrogena a ďalším významným míľnikom bolo patentovanie nórskej receptúry, unikátneho zloženia, ktoré zodpovedá potrebám pokožky vystavovanej drsným klimatickým podmienkam.

Dnes už medzi ikonické produkty značky patrí nielen kolekcia s nórskou receptúrou Neutrogena Visibly Renew, ale aj kolekcia starostlivosti o pleť Neutrogena Visibly Clear či krémy na ruky Neutrogena. Vďaka využívaniu aktívnych prísad a spolupráci s poprednými dermatológmi tak vzniká kozmetika, ktorá skutočne reflektuje potreby pokožky a zaisťuje jej efektívnu starostlivosť.

Recenzie Neutrogena Visibly Clear Oil-free Moisturiser2