Niche parfémy podľa druhov vône

Čo je také vzrušujúce a jedinečné na niche parfémoch?

Vzácne ingrediencie, neobvyklé vonné kompozície aj veľmi zložitý postup výroby. To sú charakteristiky jedinečných niche parfémov, ktoré ďaleko vybočujú z obvyklého mainstreamu.  

Na komponovaní niche vôní sa podieľajú skutoční majstri v odbore, ktorí sa neboja nekonvenčných spojení vonných esencií a neobvyklých vyznení. Niche parfémy často vznikajú v malých parfumérskych dielňach veľmi zložitými postupmi. Dôraz sa pritom kladie na vzácne ingrediencie, ktoré pochádzajú z najrôznejších kútov sveta. Nájdete v nich napríklad vzácnu damašskú ružu, esencie drahých kameňov alebo oud z Laosu. Tie sa v niche parfémoch nachádzajú v tej najčistejšej možnej podobe.

 

Niche parfémy sú originálne vône, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší parfémoví znalci a všetci milovníci vôní, ktorí radi spoznávajú nové, nevšedné a exotické vonné tóny. Objavte svet osobitých vôní, s ktorými sa bežne nestretnete. U nás nájdete tie najlepšie niche parfémy pre ženy, pre mužov aj veľké množstvo unisex vôní od známych značiek Amouage, Montale, Annick Goutal alebo Creed

celý text skryť text

Zoradené od najpredávanejších Podľa značky A-Z Podľa ceny