Niche parfémy podľa druhov vône

Čo je také vzrušujúce a jedinečné na niche parfémoch?

Vzácne ingrediencie, neobvyklé vonné kompozície aj veľmi zložitý postup výroby. To sú charakteristiky jedinečných niche parfémov, ktoré ďaleko vybočujú z obvyklého mainstreamu.  

Na komponovaní niche vôní sa podieľajú skutoční majstri v odbore, ktorí sa neboja nekonvenčných spojení vonných esencií a neobvyklých vyznení. Niche parfémy často vznikajú v malých parfumérskych dielňach veľmi zložitými postupmi. Dôraz sa pritom kladie na vzácne ingrediencie, ktoré pochádzajú z najrôznejších kútov sveta. Nájdete v nich napríklad vzácnu damašskú ružu, esencie drahých kameňov alebo oud z Laosu. Tie sa v niche parfémoch nachádzajú v tej najčistejšej možnej podobe.

 

Niche parfémy sú originálne vône, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší parfémoví znalci a všetci milovníci vôní, ktorí radi spoznávajú nové, nevšedné a exotické vonné tóny. Objavte svet osobitých vôní, s ktorými sa bežne nestretnete. U nás nájdete tie najlepšie niche parfémy pre ženy, pre mužov aj veľké množstvo unisex vôní od známych značiek Amouage, Montale, Annick Goutal alebo Creed

celý text skryť text

Máte vybrané

  • Parfémy
  • Niche

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Značka

Zobraziť ďalšie …

Zoradené od najpredávanejších Podľa ceny

1 84 85 86

1 82 83 84 85 86