Nioxin 3D Styling Light Plex

stylingový elixír s omladzujúcim účinkom

1×
Nioxin 3D Styling Light Plex stylingový elixír s omladzujúcim účinkom
Nioxin 3D Styling Light Plex stylingový elixír s omladzujúcim účinkom
150 ml

Kód: NIO1697 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Vyberte si v košíku cestovnú sadu na kozmetiku alebo olej na opaľovanie zadarmo k nákupu čohokoľvek nad 40 €.
Nioxin 3D Styling Light Plex
150 ml

Popis produktu Nioxin 3D Styling Light Plex

Bezoplachová starostlivosť Nioxin 3D Styling Light Plex dodá vašim vlasom po umytí všetko, čo práve potrebujú.

Vlastnosti:

  • vytvorí dokonalý styling
  • poskytuje vlasom hydratáciu a výživu
  • kvalitatívne zlepšuje štruktúru vlasov
  • dodáva zamatovú hebkosť

Použitie:
Naneste malé množstvo prípravku do dlaní a aplikujte do vlasov.

Vlastnosti

Konzistencia
emulzia
Typ vlasov
poškodené vlasy, všetky typy vlasov
Účinok
definícia a textúra, fixácia, uhladenie a vyrovnanie vlasov, väčší objem vlasov, viacúčelová starostlivosť, výživa a regenerácia

O značke Nioxin

Americkú značku Nioxin založila v roku 1987 Eva Graham, ktorá sa krátko po prvom pôrode začala hlbšie zaujímať o alopéciu a problematiku jej liečby. Vďaka spolupráci s odborníkmi na dermatológiu a ďalšie vedné odbory sa jej nakoniec podarilo dosiahnuť jej hlavný cieľ – vyvinúť novú generáciu prípravkov proti vypadávaniu vlasov. Netrvalo dlho a Nioxin Research Laboratories sa stali jednou z najúspešnejších spoločností pôsobiacich v tomto segmente trhu.
Nie je žiadnym tajomstvom, že boj s alopéciou je veľmi náročný. Pokiaľ však včas rozpoznáte jej príznaky a podniknete patričné opatrenia, môžete predísť nutnosti podstúpiť chirurgickú terapiu. Na tomto mieste je potrebné podotknúť, že Nioxin zabodovala v klinických testoch aj spotrebiteľskom prieskume (viac ako 70 % respondentov zaznamenalo viditeľné zlepšenie už počas prvého mesiaca).
Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých základných radov: Thinning Hair System Kits (v súčasnosti zahŕňa celkovo šesť systémov pre rôzne typy vlasov), Scalp Renew (anti-aging ošetrenie dostupné iba vo vybraných salónoch krásy + sérum proti lámavosti vlasov určené na domáce použitie) a Intensive Treatment (pre riešenie špecifických problémov).
Na záver dodajme, že kozmetika Nioxin opakovane triumfovala v prestížnej súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celý rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov. Ľahko sa aplikuje a má pH 5,0 až 7,5. Niektoré výrobky navyše obsahujú SPF (Sun Protection Factor) 15.
Značka Nioxin iste zaujme všetkých jedincov, ktorí majú strach z plešivosti, zháňajú šampóny, kondicionéry či regeneračné masky špičkovej kvality, túžia po krásnej a bohatej hrive.