Nioxin 3D Intensive Deep Protect Density Maskposilujúca maska pre poškodené a krehké vlasy

Nioxin 3D Intensive  Deep Protect Density Mask posilujúca maska pre poškodené a krehké vlasy
Nioxin 3D Intensive  Deep Protect Density Mask posilujúca maska pre poškodené a krehké vlasy
500 ml
27,20

Kód: NIO02187 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 29. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Nioxin 3D Intensive Deep Protect Density Mask
Vlastnosti

Maska na vlasy Nioxin 3D Intensive Deep Protect Density Mask predstavuje nenahraditeľný krok v rituáli starostlivosti o vlasy. Doprajte im chvíľku regenerácie a ony vám to vrátia svojou vitalitou a krásou.

Vlastnosti:

  • regeneruje vlasy po celej ich dĺžke
  • uľahčuje rozčesanie a predchádza tak poškodeniu vlasov
  • dodáva vlasom oslnivý lesk
  • zlepšuje pružnosť vlasových vláken

Použitie:
Aplikujte na vlhké, šampónom umyté vlasy. Len pre profesionálne použitie.

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
hustota a vitalita, lesk a hebkosť, regenerácia, výživa
Typ pokožky hlavy
citlivá pokožka hlavy, všetky typy pokožky hlavy
Problém s vlasmi
lámavé vlasy a rozštiepené končeky, poškodené vlasy, rednutie a vypadávanie vlasov, namáhané vlasy

O značke Nioxin

p>Americkú značku Nioxin založila v roku 1987 Eva Graham, ktorá sa krátko po prvom pôrode začala hlbšie zaujímať o alopéciu a problematiku jej liečby. Vďaka spolupráci s odborníkmi na dermatológiu a ďalšie vedné odbory sa jej nakoniec podarilo dosiahnuť jej hlavný cieľ – vyvinúť novú generáciu prípravkov proti vypadávaniu vlasov. Netrvalo dlho a Nioxin Research Laboratories sa stali jednou z najúspešnejších spoločností pôsobiacich v tomto segmente trhu.
Nie je žiadnym tajomstvom, že boj s alopéciou je veľmi náročný. Pokiaľ však včas rozpoznáte jej príznaky a podniknete patričné opatrenia, môžete predísť nutnosti podstúpiť chirurgickú terapiu. Na tomto mieste je potrebné podotknúť, že Nioxin zabodovala v klinických testoch aj spotrebiteľskom prieskume (viac ako 70 % respondentov zaznamenalo viditeľné zlepšenie už počas prvého mesiaca).
Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých základných radov: Thinning Hair System Kits (v súčasnosti zahŕňa celkovo šesť systémov pre rôzne typy vlasov), Scalp Renew (anti-aging ošetrenie dostupné iba vo vybraných salónoch krásy + sérum proti lámavosti vlasov určené na domáce použitie) a Intensive Treatment (pre riešenie špecifických problémov).
Na záver dodajme, že kozmetika Nioxin opakovane triumfovala v prestížnej súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celý rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov. Ľahko sa aplikuje a má pH 5,0 až 7,5. Niektoré výrobky navyše obsahujú SPF (Sun Protection Factor) 15.
Značka Nioxin iste zaujme všetkých jedincov, ktorí majú strach z plešivosti, zháňajú šampóny, kondicionéry či regeneračné masky špičkovej kvality, túžia po krásnej a bohatej hrive.  

Recenzie Nioxin 3D Intensive Deep Protect Density Mask