Nivea 3in1 Refreshing

osviežujúce čistiace pleťové obrúsky

Nivea 3in1 Refreshing osviežujúce čistiace pleťové obrúsky
Nivea 3in1 Refreshing osviežujúce čistiace pleťové obrúsky
Nivea 3in1 Refreshing osviežujúce čistiace pleťové obrúsky
7 ks
2,20

Kód: NIV2123 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
Nivea 3in1 Refreshing
7 ks | 2,20

Popis kozmetiky Nivea 3in1 Refreshing

Čistiace obrúsky Nivea 3in1 Refreshing oceníte pre ich praktickosť nielen na cestách, ale aj pri svojej každodennej večernej rutine starostlivosti o pleť.

Vlastnosti:

  • odstraňuje aj vodoodolný make-up
  • pleť je na dotyk jemná a vláčna
  • zanecháva pleť sviežu
  • praktické balenie na cesty

Použitie:
Vyberte obrúsok a jemne ním z pleti zotrite make-up aj všetky nečistoty. Po použití balenie dôkladne zatvorte, aby ste zabránili vysychaniu obrúskov.

Vlastnosti

Konzistencia
obrúsky
Typ pleti
mastná, normálna

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.