Nivea Creme Care

kozmetická sada V.

Nivea Creme Care kozmetická sada V.
Nivea Creme Care kozmetická sada V.
Nivea Creme Care kozmetická sada V.
Špeciálna zľava
8,50
Zľava 14%
kozmetická sada V.
7,30

Kód: NIV02870 | 1 ks na sklade

Trochu pokrčený obal | Obsah výrobku: 100%

Sada obsahuje: výživné telové mlieko Body Milk 250 ml + antiperspirant v spreji Protect & Care 150 ml + univerzálny krém Creme 30 ml

ks
Darček pre vás
Ak si teraz objednáte produkty kozmetiky Nivea v hodnote aspoň 9,50 €, dopravu za vás zaplatíme my!
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 17. 12. 2018
Osobný odber
pondelok 17. 12. 2018
Nivea Creme Care
kozmetická sada V. | 7,30

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.