Nivea Cocoa & Macadamia Oil

telové mlieko s olejom

1×
Nivea Cocoa & Macadamia Oil telové mlieko s olejom
Nivea Cocoa & Macadamia Oil telové mlieko s olejom
200 ml

Kód: NIV2126 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Nivea Cocoa & Macadamia Oil
200 ml

Popis produktu Nivea Cocoa & Macadamia Oil

Popis:
Telové mlieko s olejom Nivea Kakao & makadamiový olej dodá pokožke krásne zamatový nádych. Rozmaznávajúce zloženie s ošetrujúcim makadamiovým olejom pokožku intenzívne hydratuje po celých 24 hodín a zanecháva ju zamatovo hebkú a žiarivú. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnej pokožky. Užite si podmanivú vôňu lahodného kakaa.

Účinky:

  • intenzívne hydratuje po celých 24 hodín 
  • dodá pokožke krásne zamatový nádych
  • rýchlo sa vstrebáva

Zloženie:

  • makadamiový olej – hydratuje

Ako aplikovať:
Naneste na pokožku a zľahka rozotrite.

Vlastnosti

Typ pokožky
normálna až suchá

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.