Nivea Hairmilk Natural Shine

balzam pre zvýraznenie vlnitých vlasov

Nivea Hairmilk Natural Shine balzam pre zvýraznenie vlnitých vlasov
125 ml
2,80

Kód: NIV02722 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
štvrtok 23. 5. 2019
Osobný odber
štvrtok 23. 5. 2019
Nivea Hairmilk Natural Shine
125 ml | 2,80

Popis kozmetiky Nivea Hairmilk Natural Shine

Bezoplachový kondicionér Nivea Hairmilk Natural Shine predstavuje jednoduchý a rýchly spôsob regenerácie vašich vlasov s mnohými ďalšími benefitmi.

Vlastnosti:

  • vlasy sú lesklé a hebké na dotyk
  • uľahčuje rozčesávanie a následnú úpravu
  • hydratuje vlasové vlákna
  • zlepšuje štruktúru vlasov

Použitie:
Neoplachujte a ďalej upravte bežným spôsobom.

Vlastnosti

Typ vlasov
kučeravé a vlnité vlasy
Účinok
definícia a textúra, hydratácia, podpora vĺn

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.