Nivea Men Protect & Care

kozmetická sada II.

Nivea Men Protect & Care kozmetická sada II.
Nivea Men Protect & Care kozmetická sada II.
Nivea Men Protect & Care kozmetická sada II.
20,90
Zľava 10%
18,80

Kód: NIV03144 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: balzam po holení Men Protect & Care 100 ml + gél na holenie Men Protect & Care 200 ml + antiperspirant roll-on pre mužov Men Protect & Care 50 ml + balzam na pery pre mužov SPF 15 Labello Active Care 4,8 g + kozmetická taška

ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra pondelok 18. 2. 2019
Osobný odber
už zajtra pondelok 18. 2. 2019
Nivea Men Protect & Care
| 18,80

Vlastnosti

Typ pokožky
citlivá, podráždená
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.