Nivea Men Protect & Care

kozmetická sada III.

Nivea Men Protect & Care kozmetická sada III.
Nivea Men Protect & Care kozmetická sada III.
kozmetická sada III.

Kód: NIV03152 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: antiperspirant roll-on pre mužov 50 ml + voda po holení 100 ml + univerzálny krém na tvár, ruky a telo 150 ml + gél na holenie 200 ml + sprchový gél 250 ml + box na náradie

Nivea Men Protect & Care
kozmetická sada III.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
darčeková sada
Účinok
hydratácia

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.