Nivea Men Pure, šampón proti lupinám pre normálne až mastné vlasy | notino.sk

Nivea Men Pure

šampón proti lupinám pre normálne až mastné vlasy

Nivea Men Pure šampón proti lupinám pre normálne až mastné vlasy
Nivea Men Pure šampón proti lupinám pre normálne až mastné vlasy
Nivea Men Pure šampón proti lupinám pre normálne až mastné vlasy
250 ml
2,50

Kód: NIV1871 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Večerné doručenie
už dnes
Osobný odber
už dnes

Vlastnosti

Typ vlasov
mastné vlasy, normálne vlasy, vlasy s lupinami
Účinok
proti lupinám, regulácia nadmerného mazu

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.

Menu