Nivea Micellar

čistiace pleťové micelárne obrúsky 3v1

Nivea Micellar čistiace pleťové micelárne obrúsky 3v1
Nivea Micellar čistiace pleťové micelárne obrúsky 3v1
Nivea Micellar čistiace pleťové micelárne obrúsky 3v1
2x25 ks
4,40

Kód: NIV2244 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 18. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 18. 1. 2019
Nivea Micellar
2x25 ks | 4,40

Popis kozmetiky Nivea Micellar

Čistiace obrúsky Nivea Micellar oceníte pre ich praktickosť nielen na cestách, ale aj pri svojej každodennej večernej rutine starostlivosti o pleť.

Vlastnosti:

  • účinne zbavuje pleť make-up
  • čistí pleť od kožného mazu a nečistôt
  • má osviežujúce a upokojujúce účinky
  • hydratuje a vyživuje pleť

Použitie:
Vyberte obrúsok a jemne ním z pleti zotrite make-up aj všetky nečistoty. Po použití balenie dôkladne zatvorte, aby ste zabránili vysychaniu obrúskov.

Vlastnosti

Konzistencia
obrúsky
Typ pleti
normálna, pre všetky typy pleti, zmiešaná

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.