Nivea Q10 Firming + Bronzetónovacie mlieko so spevňujúcim účinkom

1×
Nivea Q10 Firming + Bronze tónovacie mlieko so spevňujúcim účinkom
Nivea Q10 Firming + Bronze tónovacie mlieko so spevňujúcim účinkom
400 ml
10,90

Kód: NIV04805 | Na sklade
1
Večerné doručenie
pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Nivea Q10 Firming + Bronze
Vlastnosti

Telové mlieko Nivea Q10 Firming + Bronze zaistí vašej pokožke potrebnú hydratáciu a dodá jej zamatovú hebkosť.

Vlastnosti:

  • hĺbkovo hydratuje pokožku
  • viditeľne spevňuje pokožku
  • zaisťuje pokožke prirodzene opálený vzhľad

Použitie:
Primerané množstvo prípravku naneste na pokožku celého tela. Dôkladne a rovnomerne rozotrite. Po aplikácii si dôkladne umyte ruky.

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Účinok
spevnenie
Aktívne látky
koenzým Q10

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.

Recenzie Nivea Q10 Firming + Bronze

tracking pixel