Nivea Q10 Pluskozmetická sada III. pre ženy

Nivea Q10 Plus kozmetická sada III. pre ženy
Nivea Q10 Plus kozmetická sada III. pre ženy

Kód: NIV03140 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Q10 Plus denný krém proti vráskam 50 ml + Q10 Plus nočný krém proti vráskam 50 ml + MicellAir Expert micelárna voda 400 ml

  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Typ sady
darčeková sada
Aktívne látky
koenzým Q10
Kedy používať
na deň, na noc
Účinok
proti starnutiu
Typ pleti
pre všetky typy pleti, vrásky a zrelá pleť
Ochrana pred slnkom
bez SPF

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.

Recenzie Nivea Q10 Plus