Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes

kozmetická sada I.

Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes kozmetická sada I.
Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes kozmetická sada I.
Poškodený obal
9,90

Ušetríte 18%
8,10

Kód: NIV03611 | 1 ks na sklade

Nový nerozbalený produkt so 100 % obsahom, ktorý má iba poškodený obal.

Sada obsahuje: ošetrujúca sprchová pena Silk Mousse Sweet Snowflakes 200 ml + antiperspirant proti bielym a žltým škvrnám Black & White Invisible Fresh 200 ml + balzam na pery Labello Strawberry Shine 4,8 g

ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra utorok 28. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 28. 5. 2019
Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes
| 8,10

Vlastnosti

Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ sady
kozmetická sada

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.