Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes

kozmetická sada I.

Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes kozmetická sada I.
Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes kozmetická sada I.
Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes kozmetická sada I.
Novinka
9,90
Zľava 17%
8,20

Kód: NIV03310 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: ošetrujúca sprchová pena Silk Mousse Sweet Snowflakes 200 ml + antiperspirant proti bielym a žltým škvrnám Black & White Invisible Fresh 200 ml + balzam na pery Labello Strawberry Shine 4,8 g

ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 19. 11. 2018
Osobný odber
pondelok 19. 11. 2018
Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes
| 8,20

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.