Nivea Smooth Sensation

kozmetická sada I.

Nivea Smooth Sensation kozmetická sada I.
Nivea Smooth Sensation kozmetická sada I.
Nivea Smooth Sensation kozmetická sada I.
8,90
Zľava 22%
6,90

Kód: NIV03137 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: hydratačné telové mlieko pre suchú pokožku Smooth Sensation 250 ml + sprchový krém Creme Smooth 250 ml

ks
Zásielkovňa
už zajtra streda 24. 4. 2019
Osobný odber
už zajtra streda 24. 4. 2019
Nivea Smooth Sensation
| 6,90

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.