Len vďaka vám sme sa už tretí raz za sebou stali absolútnym víťazom Ceny kvality v ankete ShopRoku 2018. Ďakujeme!

Ste pre nás vždy na prvom mieste a preto sme vám vďační, že ste nás naň dali aj vy. Ďakujeme vám za obrovskú podporu v hlasovaní súťaže ShopRoku 2018! Ste pre nás na prvom mieste a sme vám vďační za to, že ste nás tam umiestnili. Vážime si vašu dôveru, ktorá nás neustále inšpiruje k tomu, aby sme sa posúvali vpred a prichádzali s ponukou, ktorá bude prispôsobená na mieru vašim potrebám.

 
Táto cena pro nás znamená ten najväčší možný úspech práve preto, že sme ju získali vďaka vašim hlasom. Naším cieľom do budúcnosti je aj naďalej na sebe pracovať, zlepšovať naše služby, a predovšetkým zostať vašou jednotkou vo svete krásy. Práve vďaka vám sme tam, kde sme – ďakujeme!
 

 Ako sa volí Shop roka? Ohodnotili ste svoje skúsenosti s nákupom v e-shopoch za uplynulý rok v obrovskom množstve vyplnených dotazníkov. Vyhlásenie prebieha na základe dotazníka spokojnosti, kde rozhoduje percento odporúčajúcich zákazníkov, dodacia lehota, komunikácia obchodu, prehľadnosť webových stránok, ale aj počet hodnotení.