Notino Discovery Box Bold fragrances mendarčeková sada pre mužov

Notino Discovery Box Bold fragrances men darčeková sada pre mužov
Notino Discovery Box Bold fragrances men darčeková sada pre mužov
Nové
darčeková sada pre mužov
6,00

Kód: VZR12176 | Na sklade

Giorgio Armani Code toaletná voda 1,2 ml + Hugo Boss Boss The Scent Private Accord for Him toaletná voda 1,5 ml + Prada Luna Rossa Carbon toaletná voda 1,5 ml + Paco Rabanne 1 Million toaletná voda 1,5 ml + Paco Rabanne Pure XS toaletná voda 1,2 ml

1
Kuriérom GLS
utorok 31. 3. 2020

Zloženie

Druh vône
iné
Typ sady
darčeková sada

O značke Notino

Viac ako 15 rokov sa pohybujeme vo svete krásy a za ten čas sme nazbierali veľa skúseností a nápadov. Naše produkty sú inšpirované práve vami, našimi zákazníkmi, ktorých krása baví rovnako ako nás a neuspokoja sa s málom.

Chceme, aby Notino ponúkalo najvyššiu kvalitu za čo najvýhodnejšiu cenu. Náš tím navrhuje originálne a trendové produkty na každú príležitosť; od praktických kozmetických kúskov a cestovných setov až po služby šité na mieru, ako je gravírovanie parfémov a luxusné darčekové balenia. Načúvame vašim potrebám a vieme, že funkčné a dizajnovo premyslené kozmetické doplnky si nájdu u vás svoje miesto. Naším cieľom je sprístupniť krásu pre každého.

Všetky produkty nájdete exkluzívne iba na Notine, kde neustále pracujeme na rozširovaní nášho portfólia a nových inovatívnych postupoch.

Recenzie Notino Discovery Box Bold fragrances men