Notino Discovery Box Bold fragrances womendarčeková sada pre ženy

Notino Discovery Box Bold fragrances women darčeková sada pre ženy
Notino Discovery Box Bold fragrances women darčeková sada pre ženy
Nové
darčeková sada pre ženy
6,00

Kód: VZR12177 | Na sklade

Yves Saint Laurent Black Opium parfumovaná voda 1,2 ml + Chloé Nomade parfumovaná voda 1,2 ml + Paco Rabanne Lady Million parfumovaná voda 1,5 ml + Paco Rabanne Olympéa Legend parfumovaná voda 1,5 ml + Korloff Lady Intense parfumovaná voda 1,5 ml

1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 30. 3. 2020

Zloženie

Druh vône
iné
Typ sady
darčeková sada

O značke Notino

Viac ako 15 rokov sa pohybujeme vo svete krásy a za ten čas sme nazbierali veľa skúseností a nápadov. Naše produkty sú inšpirované práve vami, našimi zákazníkmi, ktorých krása baví rovnako ako nás a neuspokoja sa s málom.

Chceme, aby Notino ponúkalo najvyššiu kvalitu za čo najvýhodnejšiu cenu. Náš tím navrhuje originálne a trendové produkty na každú príležitosť; od praktických kozmetických kúskov a cestovných setov až po služby šité na mieru, ako je gravírovanie parfémov a luxusné darčekové balenia. Načúvame vašim potrebám a vieme, že funkčné a dizajnovo premyslené kozmetické doplnky si nájdu u vás svoje miesto. Naším cieľom je sprístupniť krásu pre každého.

Všetky produkty nájdete exkluzívne iba na Notine, kde neustále pracujeme na rozširovaní nášho portfólia a nových inovatívnych postupoch.

Recenzie Notino Discovery Box Bold fragrances women